Charytatywny Kalendar Jogowy Na Rok 2016

Kalendarz na rok 2016 to kolekcja zdjęć przedstawiających asany w ciekawych, graficznych i fotograficznych aranżacjach. Projekt ma szczególną wartość – został wykonany w nakładzie kolekcjonerskim wynoszącym jedynie 100 egzemplarzy, a całkowity dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na cele statutowe Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie.

kalendarz jogowy

W roli modeli wystąpili instruktorka jogi Justyna Jaworska, muzyk Wojtek Traczyk i aktorka Helena Norowicz – ich udział w projekcie dowodzi, że jogę można uprawiać niezależnie od wieku, płci i stylu życia. Piękne czarno-białe fotografie wykonał Przemek Dzienis, makijażem zajeła się Katarzna Makowiecka, a składem kalendarza zaopiekował się David Zalesky / High Studio. Tomek Kuczma / tomekkuczma.com przygotował niezwykłą oprawę infograficzną – dzięki temu każdy miesiąc zaskoczy Was innym układem dni. Do zdjęć wykorzystaliśmy dobrze znane modele z aktualnej kolekcji NENUKKO.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele statutowe Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie.
Tutaj możesz zakupić swój kalendarz >>>


Zobacz piękne zdjęcia wykorzystane w kalendarzu >>> TUTAJO autorze

Justyna Jaworska
Pochodzi z Polski, ale jej drugim domem są Indie. Jeśli nie znajdziemy jej w żadnym z tych dwóch krajów, to znaczy, że jest w podróży i prawdopodobnie oddaje się jednej ze swojej pasji: joga, wspinaczka lub fotografia.

Zaczęła ćwiczyć Ashtanga Yoga w 2005 roku. W 2006 roku była już w Indiach, gdzie studiowała jogę.
W 2012 roku wróciła do szkoły KPJAYI ćwiczyć z Sharath Jois Rangaswamy który jest jej głównym i ukochanym nauczycielem. To był dla niej zaszczyt otrzymać jego błogosławieństwo w styczniu 2014 roku.

W 2014 roku Przez kilka miesięcy uczyła ashtanga jogi i wspinaczki w Szwajcarii. Przeniosła się tam prosto po podróży do Indii i przyznaje, że to był dla niej szok kulturowy.
W rezultacie zaczęła uczyć ashtanga jogi w tradycyjny sposób w studiach jogi, w firmach, na prywatnych lekcjach, a także w więzieniu, gdzie został uruchomiony specjalny program jogi dla kobiet osadzonych.

Uczy czego się nauczyła i sama doświadczyła w ciągu tych lat. Joga nie tylko ją uspokaja, ale również sprawia, że może przezwyciężyć swoje lęki i ograniczenia.

Inne artykuły tego autora