Piękna Acro Yoga – Briohny Smyth z mężem (Video)

Próbowaliście kiedyś Acro Yogi? Wielu osobom wydaje się, że to gimnastyczne wygibasy gdzie brakuje czasu na spokój i ciszę umysłu. Po obejrzeniu tego video Briohny z mężem chyba każdy zmieniłby zdanie.

Acro Yoga jest dynamiczną praktyką, całkiem prostą w swojej istocie, ale pięknie złożoną w możliwościach i formach jakie tworzy. Chcąc nieco dokładniej opisać co składa się na Acro Yogę można by wyróżnić kilka elementów, przede wszystkim asany, tajski masaż, kontakt z partnerem i akrobatyka. Wszystko to razem dodatkowo zwierając w sobie element ekspresji artystycznej poprzez niezwykłość i piękno budowanych form, ma niesamowite właściwości uzdrawiające. Celem Acro Yogi jest doprowadzenie do stanu jedności z sobą samym, między sobą nawzajem i z tym co w nas najwyższe i najszlachetniejsze. Więcej o Acro Jodze przeczytasz w naszym artykule TUTAJ.

Podobało Wam się? Chcielibyście mieć więcej okazji do próbowania acro yogi w Polsce? Koniecznie piszcie w komentarzach!O autorze

Ewa Wysocka
Ewa jest założycielką PortalYogi i miłośniczką różnych form aktywności fizycznej. Poza jogą uwielbia bieganie i jazdę na rowerze, a zimą narty biegowe.

Inne artykuły tego autora