Portal Yogi

Piękna Acro Yoga – Briohny Smyth z mężem (Video)

Próbowaliście kiedyś Acro Yogi? Wielu osobom wydaje się, że to gimnastyczne wygibasy gdzie brakuje czasu na spokój i ciszę umysłu. Po obejrzeniu tego video Briohny z mężem chyba każdy zmieniłby zdanie.


Acro Yoga jest dynamiczną praktyką, całkiem prostą w swojej istocie, ale pięknie złożoną w możliwościach i formach jakie tworzy. Chcąc nieco dokładniej opisać co składa się na Acro Yogę można by wyróżnić kilka elementów, przede wszystkim asany, tajski masaż, kontakt z partnerem i akrobatyka. Wszystko to razem dodatkowo zwierając w sobie element ekspresji artystycznej poprzez niezwykłość i piękno budowanych form, ma niesamowite właściwości uzdrawiające. Celem Acro Yogi jest doprowadzenie do stanu jedności z sobą samym, między sobą nawzajem i z tym co w nas najwyższe i najszlachetniejsze. Więcej o Acro Jodze przeczytasz w naszym artykule TUTAJ.
Podobało Wam się? Chcielibyście mieć więcej okazji do próbowania acro yogi w Polsce? Koniecznie piszcie w komentarzach!

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.