Joanna Grudzińska

Inspirująca Air Yoga – Naucz Się Latać I Bądź Zdrowy (Video)

Już od dawna zachęcam Was do spróbowania Air Yogi. Oczywiście, jest to wspaniałe uczucie, stan nieważkości, zupełnie inne doznanie. Jednak Air Yoga to znacznie więcej.
Serdecznie polecam Wam nasz artykuł „10 Korzyści Płynących Z Praktyki Air Yogi„, który doskonale omawia wszelkie zalety tego rodzaju jogi.
Zdecydowanie Air Yoga powinni przyjrzeć się dokładniej Ci, którzy mają problemy z kręgosłupem – dzięki odciążeniu w hamaku będą mogli wejść w asany, które dotychczas były poza ich zasięgiem.
A w ramach inspiracji – piękny flow Air Yoga od Yoga&Me.
No właśnie, bo w dodatku Air Yoga jest po prostu piękna 🙂

Joanna Grudzińska

Joanna jest związana z Portalem Yogi od 2014 roku. Najpierw był marketing, dopiero później joga. I choć ta miłość jest jeszcze bardzo młoda, to poranki bez Powitania Słońca stały się dla niej niepełne, jakieś dziwnie mniej udane.

Od kilku lat mieszka w Azji – dotychczas korzenie zapuszczała już w Indonezji, Singapurze i Malezji. Kocha podróże, szczególnie te z aparatem w ręce oraz kawę. Jej ulubione ziarna pochodzą z Etiopii i Kenii, choć kraje te nadal pozostają na liście marzeń.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.