Czy Wiesz Jak Wyglądają Warsztaty Air Yogi

Czym jest Air Yoga?
Joga w Powietrzu – czyli Air Yoga lub Aerial Yoga. To unikalna technika ćwiczeń na tzw. hamaku, czyli dużej chuście podwieszonej do sufitu, podtrzymującej Twoją masę ciała. Możesz w niej siedzieć, leżeć, stać, zawisnąć… lub ukryć się przed światem. To ścieżka jogi, która łączy zabawę, gimnastykę i głęboki relaks.
Dlaczego zdobywa coraz większą popularność na całym świecie?
Ponieważ przynosi korzyści – odczuwalne od zaraz – joginom na wszystkich poziomach wtajemniczenia. Hamak pomoże Cie się rozluźnić, pozwoli na głębsze rozciąganie, będzie podporą do pozycji odwróconych.
“Latanie” – czyli ćwiczenia wykonywane, gdy hamak jest w ruchu – owszem, bywają wyzwaniem. Jednak stając im naprzeciw nauczysz swoje ciało kontroli.
A poprzez poddanie się asanom i sile grawitacji, jednocześnie wytrenujesz umysł, aby odpuścił ograniczenia blokujące Cię nie tylko podczas zajęć, ale i w życiu codziennym.
Joga w powietrzu jest całkowicie bezpieczna. Używany sprzęt jest specjalnie przystosowany do tego typu ćwiczeń, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, lecz i głęboki relaks.
Dlatego są to zajęcia dla wszystkich, bez względu na wiek i poziom zaawansowania.
Obejrzyj video i sprawdź jak wyglądają zajęcia Air Yogi w praktyce.

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.