Ewa Wysocka

Czy Wiesz Jak Wyglądają Warsztaty Air Yogi

Czym jest Air Yoga?
Joga w Powietrzu – czyli Air Yoga lub Aerial Yoga. To unikalna technika ćwiczeń na tzw. hamaku, czyli dużej chuście podwieszonej do sufitu, podtrzymującej Twoją masę ciała. Możesz w niej siedzieć, leżeć, stać, zawisnąć… lub ukryć się przed światem. To ścieżka jogi, która łączy zabawę, gimnastykę i głęboki relaks.
Dlaczego zdobywa coraz większą popularność na całym świecie?
Ponieważ przynosi korzyści – odczuwalne od zaraz – joginom na wszystkich poziomach wtajemniczenia. Hamak pomoże Cie się rozluźnić, pozwoli na głębsze rozciąganie, będzie podporą do pozycji odwróconych.
“Latanie” – czyli ćwiczenia wykonywane, gdy hamak jest w ruchu – owszem, bywają wyzwaniem. Jednak stając im naprzeciw nauczysz swoje ciało kontroli.
A poprzez poddanie się asanom i sile grawitacji, jednocześnie wytrenujesz umysł, aby odpuścił ograniczenia blokujące Cię nie tylko podczas zajęć, ale i w życiu codziennym.
Joga w powietrzu jest całkowicie bezpieczna. Używany sprzęt jest specjalnie przystosowany do tego typu ćwiczeń, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, lecz i głęboki relaks.
Dlatego są to zajęcia dla wszystkich, bez względu na wiek i poziom zaawansowania.
Obejrzyj video i sprawdź jak wyglądają zajęcia Air Yogi w praktyce.

Ewa Wysocka

Ewa jest założycielką PortalYogi i miłośniczką różnych form aktywności fizycznej. Poza jogą uwielbia bieganie i jazdę na rowerze, a zimą narty biegowe.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.