Agnieszka Fabiś

Baddha Konasana – Praca Nad Otwieraniem Bioder

Otwieranie bioder jest jednym z wymagających zadań, przed którym staje jogin w swojej praktyce. Serdecznie polecam Ci krótki film Agnieszki Fabiś, w którym tłumaczy ona jak dzięki Baddha Konasana można pracować nad tym zagadnieniem nawet na co dzień.
Doskonałym ćwiczeniem na otwieranie bioder i pachwin jest pozycja Baddha Konasany, którą można wykonywać przy ścianie z paskiem. Można usiąść także na podwyższeniu w postaci złożonego koca, pianki lub kostki, jeśli kolana unoszą się zdecydowanie wyżej, niż wypada linia kolców biodrowych. Tę asanę można wykonywać nawet w oderwaniu od regularnej praktyki, w wolnej chwili, oglądając telewizję, słuchając muzyki itd.


Więcej tekstów Agnieszki Fabiś możesz przeczytać TUTAJ

Agnieszka Fabiś

Niektórzy z nas całe życie bezskutecznie poszukują swojego miejsca na świecie. Ja swoje znalazłam… na macie:-) Wraz z praktyką asan zyskałam umiejętność spojrzenia na życie z dystansem i spokojem. Trwanie w pozycji do góry nogami w koncentracji i skupieniu naprawdę potrafi zmienić punkt widzenia:-)

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.