Portal Yogi

Poznaj 26 Asan Z Sekwencji Jogi Bikram

Joga Bikram, tak jak i Ashtanga, odznacza się tym, że wszystkie wchodzące w jej skład asany ułożone są w sekwencję, która powtarzana jest podczas każdych zajęć (dwukrotnie). Bikram Choudhry, wraz ze specjalistami z Uniwersytetu Tokijskiego, stworzył autorski wybór asan, które szczególnie pomagają w terapii schorzeń i kontuzji, mając zbawienny wpływ na kręgosłup i stawy.
Ćwiczenia wykonywane w podwyższonej temperaturze (40 stopni!) pozwalają na lepsze rozciąganie, głębsze wejście w pozycje, intensywne oczyszczanie organizmu z toksyn a także utratę zbędnych kilogramów.
Poniżej prezentujemy 26 asan wchodzących w skład sekwencji Jogi Bikram.
bikram joga

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.