Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Urodzin, Basiu!

Dziękujemy Ci, że jesteś i za to – kim jesteś.
W dniu Twoich urodzin chciałybyśmy Ci życzyć wszystkiego najsłoneczniejszego – bo taka też jesteś Ty.

W ramach dzisiejszej celebracji Twojej osoby, zebrałyśmy 9 najbardziej oczywistych powodów, dla których Cię uwielbiamy – nasz Zespół i reszta joginów ze społeczności Portalu Yogi!

[ Każdy może dołączyć się do życzeń w komentarzach poniżej – Basi na pewno będzie niesamowicie miło. 🙂 ]

basia lipska

1) Jest zabawna i zawsze uśmiechnięta

„Basia jest absolutnie cudowna, miła, pełna energii i wesoła, widać,że joga to dla niej sposób na życie, cieszę się, że ją poznałam!”

Jola Nawrot-Kamińska

2) Jest żywiołowa

„Basia -> genialna. Jest bardzo otwarta, żywiołowa i wprowadza miłą atmosferę na warsztatach. Do tego ćwiczy się z nią rzetelnie, a jogę czuje się w mięśniach jeszcze wiele dni po sesji. To co lubię!”

Kamila

3) Spójna i zrównoważona

“Basia jest siłą napędową w mojej praktyce jogi. Potrafi skupić się na detalach pozycji, utrzymując przy tym płynność całej sekwencji – i tym samym wyciskając jak najwięcej z każdej sesji.”

Theresa Sinding

4) Jest profesjonalistką

„Basia jest świetną kobietą i świetnym trenerem. Rewelacyjnie prowadzi zajęcia – i z humorem. Jest profesjonalistką.”

Dorota Kowalska

5) Jest inspiracją i motywacją

“Basia jest moim pierwszym i najważniejszym nauczycielem jogi. Dzięki niej moje życie zmieniło się na lepsze. Jej talent nauczania i inspiracja czynią cuda- moje ciało i umysł stają się bardziej elastyczne i intuicyjne.”

Ksenia Laskovski-Zabaznovski

6) Zaraża miłością do jogi i zdrowego stylu życia

„Basia od lat potrafi skutecznie zarażać miłością do jogi i zdrowego stylu życia. Dla wielu znajomych z maty jest od lat szczególnie inspirującą i motywującą osobą. Z energią, życzliwością i poczuciem humoru przekazuje wiedzę o jodze popartą własnym, wieloletnim doświadczeniem.”

Artur Wiśniewski

7) Ma niesamowity talent nauczania

„Jest cudowną osobą i prawdziwą inspiracją. Jej wskazówki pomogły mi rozwinąć moją praktykę. Umiejętności i doświadczenie Basia, połączone ze zdolnością przekazania wiedzy w prosty i klarowny sposób czynią z niej niezwykłego nauczyciela.”

Marie Grad

8) Uczy, jak wsłuchać się w siebie

„Gdy poznałem ją prywatnie, okazało się, że jest przesympatyczna i bezpretensjonalna. Własnym przykładem zachęca do poszukiwań i wsłuchania się w swoje potrzeby. Cieszę się, że było mi dane poznać Basię. Każde spotkanie z nią jest dla mnie wielką przyjemnością.”

Artur Wiśniewski

9) Dodaje skrzydeł

„Pogodne i niezwykle życzliwe nastawienie Basi spowodowało, że podczas zajęć starałam się jeszcze bardziej nie tylko w praktyce, ale w poznaniu jogi. Po praktykach z Basią faktycznie czuję się jakbym nie chodziła, ale fruwała nad podłogą. I ten stan utrzymuje się! I uwaga – uzależnia”

Agnieszka Masa

Dołącz się do życzeń w komentarzach poniżej – Basi na pewno będzie miło 🙂O autorze

Ewa Wysocka
Ewa jest założycielką PortalYogi i miłośniczką różnych form aktywności fizycznej. Poza jogą uwielbia bieganie i jazdę na rowerze, a zimą narty biegowe.

Inne artykuły tego autora