Yoga z Basią Lipską w Warszawie :)

Poznaj Twoją profesjonalną instruktorkę – BASIĄ LIPSKĄ
Jest rozchwytywaną instruktorką Jogi, pogłębiającą swoją wiedzę i doświadczenie już od ponad dekady.
Urodziła sie w Polsce, ale większość życia spędziła za granicą- w Azji, Kanadzie, by w końcu osiąść w Norwegii. Tam też założyła rodzinę, a swojego męża Norwega poznała właśnie dzięki Jodze. 🙂 Co podkreśla na każdym kroku- Joga absolutnie odmieniła jej podejście do życia i samej siebie, wyrwała ją ze szponów stresu, ciągłego przemęczenia i niskiej samooceny. Basia jest chodzącym przykładem tego, że nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie praktyki- także na profesjonalnym poziomie. Joga pomaga jej zachować optymizm, spokój, balans oraz- przede wszystkim- zdrowie. Wszystkie te pozytywy zostały niedawno przypieczętowane przyjściem na świat pierwszej pociechy Basi, która to pojawiła się w jej życiu relatywnie późno- bo po czterdziestce.
joga Basia Lipska
joga Basia Lipska
joga Basia Lipska
joga Basia Lipska
joga Basia Lipska
joga Basia Lipska

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.