Co Się Działo Podczas Warsztatów „Udomawiamy Jogę” Z Basią Lipską?

12 oraz 19 stycznia odbyły się nasze pierwsze warsztaty PortalYogi pod tytułem „Udomawiamy Jogę”. Poprowadziła je oczywiście nasza naczelna instruktorka jogi Basią Lipską, a asystował jej zespół siedmiu instruktorów jogi: Ewa Makowska, Michał Kudzia, Aneta W. Haldorsen, Wojtek Kondrat, Marta Szostak, Paulina Pawińska oraz Lucjan Wieczorek.

Podczas każdej z edycji warsztatów 30 uczestników przez 3 godziny uczyło się między innymi tego jak prawidłowo oddychać podczas praktyki oraz jak wykonywać najważniejsze asany. Wszystko po to by powrócić do swoich domów z nową dawką wiedzy, umiejętności, ale przede wszystkim motywacji oraz pasji do samodzielnej praktyki jogi. A uwierzcie mi.. chyba nie poznałam instruktora jogi, który potrafi bardziej i głębiej zarażać miłością do jogi niż Basia Lipska 🙂

Dla mnie te warsztaty były też w pewnym sensie sprawdzianem tego czy PortalYogi idzie we właściwym kierunku. Nareszcie udało mi poznać osoby, które czytają nasz newsletter, zaglądają na naszą stronkę i korzystają z naszych produktów. Nasza misja to pomóc stanąć na macie i wytrwać w praktyce nawet tym którzy nie mają w okolicy studia jogi lub po prostu nie mają czasu lub środków na to by regularnie uczestniczyć w zajęciach jogi w studio. Zastanawiałam się czy faktycznie udaje nam się to zadanie powoli realizować. Po tych warsztatach wydaje mi się, że jednak tak. Kilka historii oraz rozmów, które odbyłam na to wskazuje, wiem też lepiej co jeszcze możemy zrobić dla naszej internetowej społecznóści oraz klientów – spodziewajcie się więc kolejnych warsztatów (najbliższe warsztaty już 22 lutego w Poznaniu i tutaj możesz zarezerwować swoje miejsce) oraz propozycji wyjazdów jogowych.

Oto krótka video relacja:

A oto co po warsztatach powiedzieli sami uczestnicy:

A oto kilka zdjęć:

Basia w czasie zajęć
Basia wraz z grupą podczas sesji pytań i odpowiedzi
Uczestnicy
Uczestnicy oraz instruktorzy 12 stycznia
Basia oraz asystenci
Basia wraz z zespołem asystujących instruktorów. Od lewej: Wojtek, Paulina, Basia, Marta oraz Ewa.

Byłeś obecny podczas warsztatów? Jakie były Twoje wrażenia?
Chcesz wpaść na kolejne warsztaty? Jakie są Twoje oczekiwania?O autorze

Ewa Wysocka
Ewa jest założycielką PortalYogi i miłośniczką różnych form aktywności fizycznej. Poza jogą uwielbia bieganie i jazdę na rowerze, a zimą narty biegowe.

Inne artykuły tego autora