Portal Yogi

Joga Czekając Na Lato – Flow Vinyasa (Video)

W oczekiwaniu na lato i wakacje inspirujemy Was do praktyki jednym z naszych ulubionych video od Meghan Curie. Co nas zachwyca? Vinyasa, lekkość, flow i spokój. Tutaj każdy ruch delikatnie przechodzi w kolejny a towarzyszący im rytmiczny oddech uspokajają ciało i umysł. Dajcie się ponieść marzeniom a potem… stańcie na macie by ruszyć we własną podróż!

Chcesz przeżyć coś podobnego? W najbliższe wakacje stanąć na plaży i oddać się płynnej praktyce? Jeśli problemem jest sekwencja jogi – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poświęć tej 15-minutowej sesji kilka poranków czy wieczorów w tygodniu. Oswój flow, oswój praktykę, daj się jej oswoić i… naucz się jej za pomocą ciała i serca – nie pamięci. Za miesiąc Twoje ciało powtórzy flow samo, a umysł? Umysł odda się jodze!

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.