Ewa Wysocka

15 Powodów, Dla Których Powinieneś Się Umówić Z Joginką

To jest fakt. Istnieje przynajmniej 15 niezaprzeczalnych powodów, dla których warto spotykać się z joginką. Koniec eksperymentów i szukania wspaniałej partnerki z marnym efektem. Wszyscy mamy swoje wzorce oraz typy osób, które wydają się nam atrakcyjne i z którymi chcielibyśmy się związać. Ale co jeśli istnieje inny, prostszy sposób na znalezienie „tej jedynej”? Przeczytaj dlaczego Twoją partnerką powinna zostać dziewczyna, która kocha jogę – to może być Twój strzał w dziesiątkę.

1. Ma ciało joginki, po prostu

Pośladki, ramiona, siła, giętkość… Co tu więcej mówić. Dziewczyny ćwiczące jogę są po prostu seksowne!
Co więcej, jeżeli regularnie praktykują, pewnie są też dobrymi kochankami, joga świetnie wpływa na sprawność fizyczną a także wzrost libido.

2. Jest pewna siebie i to przyciąga

Dziewczyna, która praktykuje jogę jest uśmiechnięta, doskonale czuje się we własnym ciele i po prostu promienieje – taka pewność siebie zawsze przyciąga. Poczucie własnej wartości wygląda świetnie na każdym!

3. Jest silna

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale większość asan wymaga ogromnego samozaparcia, siły i wytrzymałości. Chcesz zobaczyć kto dłużej wytrzyma w planku (czyli Pozycji Deski)? Możesz się zdziwić, bo dziewczyna, która kocha jogę, nie tylko chętnie podejmie wyzwanie, ale ma ogromną szansę Cię pokonać.

4. Jest Elastyczna – i wcale nie chodzi tylko o ciało

O fizycznej giętkości nie ma co mówić, ponieważ jest ona jednym z pierwszych następstw praktyki jogi. A ponieważ joga jest połączeniem ciała i umysłu, pojęcie giętkości sięga tutaj głębiej – ma wymiar wewnętrzny. Dziewczyna, która kocha jogę potrafi odpuścić w sytuacjach, które tego wymagają oraz skupić się na rzeczach, które są naprawdę ważne. Ona płynie z prądem i wie dokąd zmierza.

5. Ma silną wolę, która inspiruje

Dziewczyna, która praktykuje jogę, ma naturalną chęć odnoszenia sukcesów – stawia sobie cele i umie w nich wytrwać tak długo, aż je osiągnie! Doświadczenie nauczyło ją, że może osiągnąć wszystko, co sobie zaplanuje. Jogini wspierają się w swoich celach, dlatego możesz być pewien, ze twoja dziewczyna joginka, pomoże Ci wytrwac w Twoich planach i marzeniach. Taka już jest.

6. Nie zatrzymasz jej w miejscu

Joginki kochają przygody. Nie boją się sparzyć i ciągle poszukują nowych wyzwań – nie chodzi tu tylko o podróże, choć wiele z nas uwielbia zdobywać świat. Spróbuj nadążyć!

7. Joginka jest otwarta

Osoby, które praktykują jogę pozbyły się potrzeby oceny i krytyki, zarówno siebie jak i otoczenia. Nie ma nic bardziej odświeżającego, niż taka umiejętność. Otwarty umysł i serce sprawia, że będąc z joginką widzisz i przeżywasz więcej – nie ma uprzedzeń, osądów czy rezerwy, które często trzymają nas z dala od szczęścia. Zaufaj tej otwartości…

8. Zdrowie przede wszystkim

Zamiłowanie do jogi buduje też naturalne zamiłowanie i pociąg do zdrowego stylu życia. Joginka ma silny system odpornościowy i świetną kondycję. Oznacza to więcej czasu i energii na wspólne spędzanie czasu!

9. Koniec dramatów

Szukasz dziewczyny, która potrafi panować nad swoimi emocjami i nie „strzela fochów”? Nie mogłeś lepiej trafić. Joginka, umiejętności zdobyte na macie, doskonale przenosi w codzienne życie. Spodziewaj się raczej spokojnej rozmowy, niż kłótni.

10. Sporo luzu czyli take it easy

W jodze mówi się o czymś takim jak uziemienie. Jest to spokój i poczucie obecności. Joginki mają to do siebie, że potrafią spojrzeć nawet na najbardziej palącą sprawę trzeźwym okiem, bez potrzeby osądzania i nadawania wartości. Zachowują spokój w trudnych sytuacjach i tym samym wprowadza go do wszystkich aspektów życia.Wierz nam, Tobie tez się to udzieli.

11. Dziewczyna, która kocha jogę, jest spontaniczna

Oto dziewczyna, która wie, co to znaczy życie na krawędzi! Wie jak czerpać przyjemności z prostych rzeczy oraz potrafi docenić drobne momenty w codziennym życiu. Z joginką nigdy nie zaznasz nudy 😉

12. Muzyka

Gwarantuję, że joginka będzie miała w zanadrzu muzykę na każdą okazję. Muzyka i joga mają w końcu wiele wspólnego – mówi się że joga to muzyka naszego ciała!

13. Pozytywnie!

Joga to prawie synonim pozytywności. Wraz z wysiłkiem fizycznym uwalniane są endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia. W efekcie każda joginka jest po prostu naładowana pozytywnymi emocjami. I to jest w dodatku zaraźliwe. Chyba nie musimy nikogo przekonywać, że najlepiej umówić się z dziewczyną, która jest szczęśliwa 😉

14. Miłość

Dziewczyny, które uprawiają jogę, wiedzą jak kochać. Najpierw zaczęły od siebie. Kochają swoje ciało, umysł i wszystko, co jest z nimi związane. Dzięki temu, dokładnie w taki sam sposób potrafią kochać wszystkich, z którymi mają styczność.

15. PASJA!

Wszystkie powyższe elementy prowadzą do ostatniego, równie ważnego – pasji. Joginki potrafią nadać znaczenie każdej sekundzie własnego życia. I tak samo jest ze związkami. Nie ma nic lepszego, niż wykonywanie każdej czynności z uwagą, pasją i zaangażowaniem. Nie chciałbyś stać się jej częścią?
No i mamy 15 magicznych powodów, dla których joginki są idealnymi życiowymi partnerkami. Jak widać joga przynosi obu partnerom wiele korzyści.
Joginko, joginie – czy są jeszcze jakieś powody, dla których warto umówić się z dziewczyną, która kocha jogę? Podzielcie się nimi w komentarzach!
Źródło

Ewa Wysocka

Ewa jest założycielką PortalYogi i miłośniczką różnych form aktywności fizycznej. Poza jogą uwielbia bieganie i jazdę na rowerze, a zimą narty biegowe.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.