Joga Flow – Królowa Ptaków (Video)

Prezentujemy króciutki flow jogi na plaży – w roli głównej Garudhasana i Leira Staskiewicz. Krajobrazy i natura inspirują nas do praktyki jogi. Szum wody, spokojne fale uderzające o brzeg, zachód słońca – to wszystko odnalazła Leira podczas swojej podróży do Stanów Zjednoczonych.

Cieszymy się, że Polscy jogini tworzą piękne video! Internetowe Studio PortalYogi można zabrać ze sobą w różne miejsca. Podzielcie się z nami swoimi nagraniami z praktyki jogi!

Autorka video: Leira Staskiewicz – nauczycielka Jogi i Pilates, instruktorka “Pełnego Odlotu z Portal Yogi” w Warszawie.O autorze

Leira Tara Maye
Nauczycielka Jogi i Aerial Jogi. Instruktorka Pilates, Pilates Ballet®. Tancerka. Prowadzi regularne zajęcia w Warszawie oraz wyjazdy i warsztaty w kraju i zagranicą.

Z wykształcenia filmowiec. Z natury wyznawca filozofii tantrycznej, której tajniki zgłębiała w Shri Kali Ashram w Indiach. Pracą z ciałem zajmuje się od najmłodszych lat. Eksperymentując z rożnymi rodzajami tańca, miała okazję doświadczyć i dogłębnie zrozumieć mechanizmy wpływające na zdrowie i efektywność ruchu.

Joga jest dla niej drogą duchową. Pilates, to klucz do zdrowego kręgosłupa i bezpiecznej pracy z ciałem. Wiele inspiracji czerpie z tańca, zwraca szczególną uwagę na technikę i dokładność wykonywania ćwiczeń. Jej zajęcia to nauka kontroli i pogłębianie świadomości. Wierzy bowiem, że harmonia ciała, ducha i umysłu jest pierwszym krokiem do zdrowia, zgrabnej sylwetki, pewności siebie i radości życia.

Inne artykuły tego autora