Leira Tara Maye

Joga Flow – Królowa Ptaków (Video)

Prezentujemy króciutki flow jogi na plaży – w roli głównej Garudhasana i Leira Staskiewicz. Krajobrazy i natura inspirują nas do praktyki jogi. Szum wody, spokojne fale uderzające o brzeg, zachód słońca – to wszystko odnalazła Leira podczas swojej podróży do Stanów Zjednoczonych.
Cieszymy się, że Polscy jogini tworzą piękne video! Internetowe Studio PortalYogi można zabrać ze sobą w różne miejsca. Podzielcie się z nami swoimi nagraniami z praktyki jogi!

Autorka video: Leira Staskiewicz – nauczycielka Jogi i Pilates, instruktorka “Pełnego Odlotu z Portal Yogi” w Warszawie.

Leira Tara Maye

Z wykształcenia jest filmowcem. Z natury wyznawcą filozofii tantrycznej, której tajniki zgłębiała w Shri Kali Ashram w Indiach jednej z ostatnich tradycyjnych szkół Tantra Jogi . Pracą z ciałem zajmuje się od najmłodszych lat.

Eksperymentując z rożnymi rodzajami tańca miała okazję doświadczyć i dogłębnie zrozumieć mechanizmy wpływające na zdrowie i efektywność ruchu.

Joga jest dla niej drogą duchową. Pilates, to klucz do zdrowego kręgosłupa i absolutnie podstawowa wiedza dla każdej osoby dbającej o zdrowie. Wiele inspiracji czerpię z tańca, zwraca szczególną uwagę na technikę i dokładność wykonywania ćwiczeń. Lekcje, konstruuje tak, aby poprzez pracę z ciałem zwiększać kontrolę nad umysłem i świadomość sfery duchowej. Harmonia ciała, ducha i umysłu jest bowiem pierwszym krokiem do zdrowia, zgrabnej sylwetki i pewności siebie.

 

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.