Joga W Lesie (Timelapse Video)

Piękne video o jodze zalewają internet i inspirują do praktyki. Dzięki YouTube, kursom online i nowoczesnym joginom publikującym coraz to nowe materiały na Instagramie czy Facebooku każdy może ćwiczyć jogę w domu. Nie ma wymówek. Choć jak zawsze polecamy ćwiczenie pod okiem sprawdzonych specjalistów uważamy również, że mainstream z internetu nie jest taki zły. Potrafi zachwycić i postawić na macie.

Może polecisz nam jakieś video od polskich joginów? Chętnie opublikujemy je na Portalu Yogi! Piszcie na [email protected]O autorze

Joanna Grudzińska
Joanna jest związana z Portalem Yogi od 2014 roku. Najpierw był marketing, dopiero później joga. I choć ta miłość jest jeszcze bardzo młoda, to poranki bez Powitania Słońca stały się dla niej niepełne, jakieś dziwnie mniej udane.

Od kilku lat mieszka w Azji - dotychczas korzenie zapuszczała już w Indonezji, Singapurze i Malezji. Kocha podróże, szczególnie te z aparatem w ręce oraz kawę. Jej ulubione ziarna pochodzą z Etiopii i Kenii, choć kraje te nadal pozostają na liście marzeń.

Inne artykuły tego autora