Joanna Grudzińska

Joga W Lesie (Timelapse Video)

Piękne video o jodze zalewają internet i inspirują do praktyki. Dzięki YouTube, kursom online i nowoczesnym joginom publikującym coraz to nowe materiały na Instagramie czy Facebooku każdy może ćwiczyć jogę w domu. Nie ma wymówek. Choć jak zawsze polecamy ćwiczenie pod okiem sprawdzonych specjalistów uważamy również, że mainstream z internetu nie jest taki zły. Potrafi zachwycić i postawić na macie.

Może polecisz nam jakieś video od polskich joginów? Chętnie opublikujemy je na Portalu Yogi! Piszcie na [email protected]

Joanna Grudzińska

Joanna jest związana z Portalem Yogi od 2014 roku. Najpierw był marketing, dopiero później joga. I choć ta miłość jest jeszcze bardzo młoda, to poranki bez Powitania Słońca stały się dla niej niepełne, jakieś dziwnie mniej udane.

Od kilku lat mieszka w Azji – dotychczas korzenie zapuszczała już w Indonezji, Singapurze i Malezji. Kocha podróże, szczególnie te z aparatem w ręce oraz kawę. Jej ulubione ziarna pochodzą z Etiopii i Kenii, choć kraje te nadal pozostają na liście marzeń.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.