5 Powodów, Dla Których Joga Czyni Cię Lepszym Kochankiem

Każdy z nas już pewnie wie, że praktyka jogi doskonale wpływa na nasze ciało i samopoczucie. Czy jednak wiedzieliście, że joga może znacznie więcej? Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną – joga uczyni Cię również lepszym kochankiem. Chcesz wiedzieć dlaczego? Czytaj dalej.

1. Pewność siebie

Oprócz zdrowego i silnego ciała otrzymasz również potężny zastrzyk pewności siebie. A od tego wystarczą tylko dwa kroki, aby z tą pewnością siebie powędrować gdzie? Do sypialni! Spróbuj nie dać się ponieść wyobraźni i nie wyobrażać sobie wszystkiego, co z taką pewnością siebie możesz zrobić. A tak się składa, że jak magnes przyciągają nas osoby, które promienieją tą cechą. Jesteś seksi, kiedy czujesz się seksi.

2. Sex Appeal

Pewność siebie i sex appeal są jak trzymające się za ręce siostry – niezmiernie ciężko je rozdzielić. Poczucie bycia seksownym ujawnia się właśnie w każdym podejmowanym geście i jest dostrzegalne przez Twoje otoczenie! Dlatego możemy tu zrobić proste równanie: ciało, które ukształtuje joga + pewność siebie = sex appeal.

joga gietkosc

3. Giętkość

Elastyczność, to jest coś, na co możesz liczyć! Już po kilku zajęciach, zobaczysz w jaki sposób Twoje ciało rozciąga się i nabiera nowych możliwości. A dzięki temu znika wiele zahamowań… również w sypialni. Nie myślę tu tylko o elastyczności ciała, ale także o nowej przestrzeni w głowie, dzięki czemu otworzysz się na nowe doświadczenia i uzyskasz nowy wymiar samoakceptacji.

4. Wytrzymałość

Jeśli jesteś w stanie wytrzymać wszystkie, nawet te najbardziej w tej chwili ekstremalne dla Ciebie asany, cóż – nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. A z takimi umiejętnościami nie pozostaje nic innego, jak tylko zaprosić ukochaną osobę do sypialni na długą i bezsenną noc. Joga uczy pozytywnego nastawienia do pracy nad sobą i relacjami z innymi, dlatego zaufaj jej!

joga wytrzymalosc

5. Kreatywność

Joga uspokaja umysł oraz otwiera na inne, dotychczas nieznane sposoby myślenia. Każde zajęcia będą powodować zauważalną i pożądaną zmianę. W Twoim życiu zagości kreatywność, którą z łatwością przeniesiesz w każdy aspekt własnego życia.

Chcesz osiągnąć sukces i idealne połączenie składników? Mamy dla Ciebie wspaniały przepis z jogowej książki kucharskiej: Połącz pewność siebie z niewielką ilością sex appeal’u, dodaj giętkość i wytrzymałość, a na koniec dopraw nutką kreatywności – gwarantujemy, że otrzymasz bombową mieszankę, która zaprowadzi Was oboje na szczyt i uczyni doskonałymi kochankami.

Energia w ciele zacznie pulsować, a Twoje libido oszaleje. Obdarz drugą osobę zaufaniem i czerp z tego, co daje joga!

Źródło


Polecamy praktykę jogi  z Internetowym Studio PortalYogi, w którym znajdziesz ponad 180 sesji. Zacznij praktykę we własnym domu! 

joga dla mężczyznO autorze

Ewa Wysocka
Ewa jest założycielką PortalYogi i miłośniczką różnych form aktywności fizycznej. Poza jogą uwielbia bieganie i jazdę na rowerze, a zimą narty biegowe.

Inne artykuły tego autora