Jeden Procent Teorii

Projekt Jeden Procent Teorii to seria rozmów o Ashtanga Jodze, które przeprowadzam z doświadczonymi nauczycielami tej metody. W czasie realizacji przyświecał nam cel, aby ofiarować praktykującym wsparcie i motywację, którego być może czasem brakuje, szczególnie w sytuacji, gdy nie mamy regularnego kontaktu z wykwalifikowanym nauczycielem i praktykujemy samotnie w domu.

Często dopadają nas wtedy wątpliwości albo wręcz rzeczywistość w której się poruszamy działa demobilizująco. W takich chwilach ciepła zachęta i jasno wskazany przez silnego nauczyciela cel potrafi skierować nas na właściwą drogę. Mam nadzieję, że udało się zawrzeć w naszych rozmowach chociaż odrobinę takiej energii.

Moją pierwszą rozmówczynią jest Basia Lipska-Larsen, najbardziej doświadczona nauczycielka Ashtanga Vinyasa Yogi w Polsce, obecnie mieszkająca w Oslo, gdzie współtworzy szkołę jogi HIYOGA.


Anna Socha-Bystroń Ja nazywam się Anna Socha-Bystroń i mieszkam w Toruniu. Staram się tu zachęcać ludzi do praktykowania Ashtanga Jogi i wprowadzać chętnych w podstawy tej metody. Zapraszam do wysłuchania kolejnych odcinków – najnowszy z Maxem Czenszakiem już jest dostępny na stronie projektu.O autorze

Anna Socha-Bystroń

Inne artykuły tego autora