Ewa Wysocka

Jak Mieć Silne i Elastyczne Ciało Dzięki Jodze

Praktykujesz jogę już od jakiegoś czasu czy dopiero zaczynasz? To w sumie nieistotne. Na pewno gdy zaczynałeś przyświecał Ci jakiś cel – mógł on być celem bardziej duchowym lub też fizycznym, konkretnym lub mniej. Ale gdzieś tam w Twojej głowie na pewno świtało – będę uprawiać jogę, więc moje ciało stanie się silne, elastyczne, po prostu piękne.
Aby mieć pewność, że Twoja praktyka jogi poprowadzi Cię także do takiego efektu, możesz wybrać określone asany, lub całe ich zestawy. Dlatego polecamy Ci ten krótki trening, który dostępny jest na naszym kanale na YouTube, naszą infografikę oraz wcześniejszy artykuł z dokładnym opisem czterech świetnych asan. Wiesz czego Ci teraz tylko brakuje? Abyś już zaczął je wykonywać!

Basia Lipska prezentuje krótki flow na silne i elastyczne ciało


 

I obiecany artykuł

Możesz też przeczytać o 4 innych asanach, które szczególnie wzmacniają ciało TUTAJ
Powodzenia!

Ewa Wysocka

Ewa jest założycielką PortalYogi i miłośniczką różnych form aktywności fizycznej. Poza jogą uwielbia bieganie i jazdę na rowerze, a zimą narty biegowe.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.