Joga – Świadoma Praca Z Ciałem I Emocjami (Video)

Świadoma Joga. To ważne, aby słuchać swojego ciała i tego jakie sygnały wysyła nam w danym momencie. Dzięki temu możemy dostosowywać praktykę do potrzeb danego dnia. W ten właśnie sposób uczymy się uważności i szacunku do siebie i swojego wnętrza. A przecież właśnie dzięki temu możemy słuchać co do nas mówi, jakie są jego potrzeby i pracować nad emocjonalnym i fizycznym uwalnianiem blokad .

Trochę teorii i praktyki dla świadomej jogi i pracy z własnym ciałem znajdziesz w tym nkrótkim filmie opracowanym przez Krzysztofa Usarka:


Krzysztof Usarek

Autorem jest Krzysztof Usarek.
„Na co dzień pracuję jako masażysta, terapeuta manualny oraz nauczyciel jogi, łączę te elementy do świadomej pracy z ciałem i emocjami. Tworzę projekt pod nazwą „Akademia Świadomej Pracy z Ciałem” Są to warsztaty pracy z emocjami i uwalnianiem traum poprzez masaż, jogę, taniec intuicyjny, medytację oraz techniki oddechowe. Współpracuję z nauczycielami duchowymi z całej Polski. Czuję że moją drogą jest dotarcie do jak największej liczby osób które potrzebują tego typu formy pracy nad sobą i zmiany swojego życia na lepsze. „O autorze

Krzysztof Usarek

Inne artykuły tego autora