Jak Wybrać Najlepszą Matę do Jogi i Gdzie Ją Kupić?

Jest to jedno z podstawowych i pierwszych pytań każdego jogina. Jak wybrać odpowiednią matę do ćwiczeń? Na co zwracać uwagę? Jaki jest przedział cenowy mat? i Jak często wymieniać matę?
Wybór na rynku jest ogromny, dlatego też postanowiliśmy przedstawić Ci oferty sklepów z akcesoriami do jogi tak żebyć miał wszytsko w jednym miejscu i mógł w prosty sposób dokonać wyboru.

Poniżej znajdziesz krótki opis i charaktersytkę mat jakie możesz u nich zakupić.

Dzisiaj już nikt sobie nie wyobraża praktyki asan bez tego podstawowego akcesoria do jogi. Ogromny wybór mat na rynku powoduje, że wiele osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą czuje sie zagubiona we właściwym wyborze dla siebie maty do jogi. Zdecydowana większość oferowanych mat do jogi w naszym Joga sklepie Jogina spełnia wszystkie podstawowe parametry Dobrej maty do jogi.
joga online
Charakteryzującej się dobrą antypoślizgowością, grubością – chroniącą nasze stawy przed kontuzją, wreszcie dużą kolorystyką co nie jest również bez znaczenia dla bardzo wielu kobiet – joginek. Wszystkie maty oferujemy po bardzo atrakcyjnych cenach z niewielką marżą pokrywającą koszty magazynowania.
Dzięki temu, że maty do jogi i fitnessu składujemy we własnych magazynach, bez potrzeby wynajmowania dodatkowych pomieszczeń, to nasza oferta cenowa nie tylko może być konkurencyjna na rynku, ale jest najtańszą ofertą zakupu maty do jogi i fitnessu.

Dodatkowo wszystkie maty pakujemy w specjalną folię zabezpieczającą je podczas transportu!
 
Maty ręcznikowe do jogi GRIP, cały świat jogi je pokochał 🙂 ABSOLUTNA NOWOŚĆ, nareszcie w Polsce !
Doskonałe do Hot Jogi, Bikram Jogi, Ashtanga Vinyasa czy każdego innego dynamicznego stylu jogi. Maty są całkowicie przyjazne środowisku, posiadają kropy silikonowe (nie z taniego plastiku PVC), dające znakomitą antypoślizgowość.
 
joga online maty ręcznikowe
Maty w promocyjnych cenach oferuje Joga sklep Nui.

Oferujemy specjalistyczne maty do Jogi, wybrane i wyselekcjonowane z rynku. Maty najwyższej jakości: profesjonalne, ekologiczne, wytrzymałe. Maty przebadane i bezpieczne dla zdrowia. Maty są wolne od obecności zmiękczaczy ftalanowych, barwników azowych jak również szkodliwych metali ciężkich. Przebadane przez SGS Institut.

Z kolei nowością w sklepie Joga Joga są maty SAMURAI-ULTRA 100{5cba88288890c997a94ba580908f88e34e85b8af41a56f6fe6616d6015ba2e6c} zrobione z naturalnego kauczuku.

Mercedes wśród mat. Znakomita mata antypoślizgowa o doskonałej trakcji. Mata składa się z dwuwarstwowego naturalnego kauczuku wzmocnionego w środku włóknem tekstylnym. Materiał został przebadany przez laboratoria SGS i jest wolny od metali cieżkich i barwników AZO. Mata Samurai Ultra PRO to najwyższej jakości nowy produkt linii PRO, adresowany do osób ceniacych sobie bezkompromisową jakość i najlepsze właściwości użytkowe.
joga online
Umożliwia wykonywanie wszystkich grup pozycji:
– stojące
– odwrócone
– leżące
– skręty
– siedzące
– wygięcia do przodu, do tyłu i inne.
Utrzymanie maty w dobrym stanie:
Maty nie należy wystawiać na działanie promieni słonecznych. Jest przeznaczona do użytku wewnętrznego. Suszenie za pomocą ściereczki, bądź ręcznika, ewentualnie przy pomocy małej ilości kwasku cytrynowego. Przy alergii na lateks należy skonsultować użycie maty z lekarzem

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.