PortalYogi Szuka Joginów! Oferta Współpracy

Drodzy jogini, drogie joginki!

Nasza społeczność ciągle się rozrasta – jest nas już ponad 80 tysięcy. Dziękujemy Wam serdecznie za to, że jesteście z nami i wspólnie odkrywamy jogę.

Misją PortalYogi jest dostarczanie najlepszej jakości materiałów: artykułów i filmów video, tak aby każdy mógł praktykować bezpiecznie, efektywnie i z radością.

Szukamy joginów i  joginek, którzy chcą pomóc nam w tej misji! Jeśli czytasz ten artykuł to na pewno się z nami zgodzisz, że joga to metoda na zdrowie i szczęście – warto się nią dzielić! Chcesz pisać artykuły, eseje, tworzyć z nami infografiki czy filmy video? skontaktuj się z naszą redakcją! Wraz z nami możesz budować swoją własną markę, promować zajęcia czy wyjazdy jogowe, a także swoje studio jogi.

Skontaktuj się z nami mailowo, pisząc do Magdy na adres [email protected]. Chętnie Cię poznamy, porozmawiamy i zobaczymy czy może z nas być dobrana para.

Czekam na wiadomość od Ciebie! 

MagdaO autorze

PortalYogi
PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Inne artykuły tego autora