Portal Yogi Szuka Joginów! – Oferta Współpracy

Drodzy jogini, drogie joginki!

Nasza społeczność ciągle się rozrasta – jest nas już ponad 50 tysięcy. Dziękujemy Wam serdecznie za to, że jesteście z nami i wspólnie odkrywamy jogę 🙂

W PortaluYogi naszą misją jest dostarczanie najlepszej jakości materiałów – artykułów i filmów video, tak aby każdy mógł praktykować bezpiecznie, efektywnie i z radością.

Szukamy joginów i  joginek, którzy chcą pomóc nam w tej misji! Jeśli czytasz ten artykuł to na pewno się z nami zgodzisz, że joga to metoda na zdrowie i szczęście – warto się nią dzielić!

Jeżeli chcesz pisać artykuły, eseje, tworzyć z nami infografiki czy filmy video – skontaktuj się z naszą redakcją! Wraz z nami możesz budować swoją własną markę, promować zajęcia czy wyjazdy jogiczne, a także swoje studio jogi.

Skontaktuj się z nami mailowo pisząc do Wiola na adres wiola@portalyogi.pl chętnie Cię poznamy, porozmawiamy i zobaczymy czy może z nas być dobrana para 🙂

Czekam na wiadomość od Ciebie! 

Wiola Starczewska



O autorze

Wiola Starczewska
Joga jest dla niej nowym doświadczeniem. Uwielbia próbować w życiu nowych rzeczy: do tej pory pracowała w agencji PR w Londynie, w Parlamencie Europejskim w Brukseli, w NGO w Portugalii. Specjalizuje się z zagadnieniach związanych z komunikacją i nic nie sprawia jej takiej przyjemności, jak dobrze napisany artykuł, trafne puenty oraz… odpowiednio postawione przecinki:)

Pisze bloga o podróżach i nie może się zdecydować, czy fajniejsza jest Portugalia czy Brazylia. Na wszelki wypadek uczy się portugalskiego w obu wersjach: brazylijskiej i kontynentalnej.

Inne artykuły tego autora