Portal Yogi

PortalYogi Szuka Joginów! Oferta Współpracy

Drodzy jogini, drogie joginki!
Nasza społeczność ciągle się rozrasta – jest nas już ponad 80 tysięcy. Dziękujemy Wam serdecznie za to, że jesteście z nami i wspólnie odkrywamy jogę.
Misją PortalYogi jest dostarczanie najlepszej jakości materiałów: artykułów i filmów video, tak aby każdy mógł praktykować bezpiecznie, efektywnie i z radością.
Szukamy joginów i  joginek, którzy chcą pomóc nam w tej misji! Jeśli czytasz ten artykuł to na pewno się z nami zgodzisz, że joga to metoda na zdrowie i szczęście – warto się nią dzielić! Chcesz pisać artykuły, eseje, tworzyć z nami infografiki czy filmy video? skontaktuj się z naszą redakcją! Wraz z nami możesz budować swoją własną markę, promować zajęcia czy wyjazdy jogowe, a także swoje studio jogi.
Skontaktuj się z nami mailowo, pisząc do Magdy na adres [email protected]. Chętnie Cię poznamy, porozmawiamy i zobaczymy czy może z nas być dobrana para.
Czekam na wiadomość od Ciebie! 
Magda

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.