Karolina Gaworska

Pełnia Księżyca w Byku – Rozpieść się! 

Najbliższa pełnia Księżyca w Byku będzie miała miejsce 12.11.2019, o godzinie 14:34. Każda pełnia wiąże się z uczuciem zdenerwowania, tym razem rosnące napięcie będzie przyjemne, bliższe podnieceniu niż normalnemu okołopełniowemu stresowi.

Pełnia Księżyca w Byku – Rozpieść się ! 

Najbliższa pełnia Księżyca w Byku będzie miała miejsce 12.11.2019, o godzinie 14:34. Każda pełnia wiąże się z uczuciem zdenerwowania, tym razem rosnące napięcie będzie przyjemne, bliższe podnieceniu niż normalnemu okołopełniowemu stresowi.

Światła horoskopu pełni, czyli Słońce i Księżyc stoją naprzeciwko siebie w  znakach stałych mianowicie w Skorpionie i w Byku. Zgodnie z naturą znaków stałych, w trakcie tej pełni, nagłe zmiany czy spontaniczne plany nie są preferowane. Warto natomiast zająć się snuciem wielkich planów oraz zastanowić się, co chce się ofiarować światu, co jest Twoją osobistą  misją. Śmiałość i odwaga  są w tu mile widziane.

Oba znaki biorące czynny udział w Pełni Księżyca w Byku związane są z rozkoszami. Byk – z rozkoszami zmysłowymi, a Skorpion cielesnymi. Zatem to dobry czas zastanowienia się i porozmawiania o swoich pragnieniach oraz potrzebach. Rozpieść się! 

Zapewne już do Ciebie dotarło, że w Skorpionie  znajduje się nie tylko Słońce, ale i obwiniany za całe zło świata,  retrogradujący Merkury. Pragnę Cię uspokoić, ruch pozornie wsteczny, czyli retrogradacja daje nam szansę do zajrzenia w głąb siebie. W tym wypadku przebywając w znaku wodnym,  Merkury patron komunikacji, daj nam szansę na wyrażenie swoich, od dawna tłumionych uczuć. Jako że wszystko odbywa się w Skorpionie, dotyczyć to będzie zapewne, traum i uczuć z gatunku trudnych.

Zastanów się co, wydarzyło się w Twoim życiu 31.01 oraz 18.06 tego roku. Jeśli nic, spokojnie zignoruj ten akapit. Jeśli natomiast coś sobie przypominasz, to wiedz, że to wraca. Jeden z ważniejszych aspektów tego roku czyli sekstyl Saturna (Wielkiego Nauczyciela) oraz Neptuna (Planety Mistyków). Sekstyl jest układem pozytywnym, zatem wiele można w tym czasie zrobić. Na przykład uporządkować swoje  mistyczne talenty albo narzucić sobie dyscyplinę w praktykach duchowych. 

Najbliższa Pełnia przyniesie Ci:

 • Chęć wyrażenia siebie i swoich uczuć
 • Ochotę na rozpieszczanie się
 • Zrozumienie emocji
 • Szanse na pomoc od rodziny lub osób starszych

Jak wykorzystać w sposób pożyteczny energię Pełni Księżyca w Byku?

 • Zastanów się jaki dar masz do zaoferowania światu
 • Nie ignoruj trudnych emocji
 • To genialny czas na snucie odważnych planów
 • Zjedz coś dobrego
 • Rozpieść się

Jak użyć tej energii do pracy z ciałem?

 • Zadbaj o barki i plecy
 • Rozciągaj się
 • Rób to co sprawia Ci najwięcej przyjemności
 • Więcej powolności i  przyjemności

Życzę Ci udanej pełni!

_______________________________________________________________________________________________

Zajrzyj do Internetowego Studia PortalYogi. Zadbaj o siebie i oddaj się praktyce jogi.baner Blog Studio mini

Karolina Gaworska

astrolog, nauczycielka astrologii, studentka pielęgniarstwa.

Twórczyni unikatowych i pionierskich kursów rozwojowych z elementami astrologii (takich jak „Wenus czyli seks, kasa i przyjemność” czy „Poznaj i zakochaj się w swoim animusie, czyli rozkochaj się w swojej męskiej energii„. Autorka bloga ,,Jako w Niebie, tak i na Ziemi” oraz projektu ,,Dywinacja w służbie człowiekowi”, który ma na celu wykorzystywanie sztuk wróżebnych w doskonaleniu siebie. Najbardziej dumna ze zrozumienia i jednocześnie samodzielnego wyleczenia się z zespołu policystycznych jajników oraz insulinoopornosci, o czym opowiada w facebookowej grupie „Harmonijne hormony„.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.

  [LP]
  [LP]
  [pop-up]
  [pop-up]
  [_odkrycia_2021]
  [_odkrycia_2021]