Karolina Gaworska

Pełnia Księżyca  w Koziorożcu –  Co masz do zaoferowania światu?

Nadchodząca pełnia Księżyca w znaku Koziorożca, odbędzie się 05.07.2020, o godzinie 6:44.   

Aby dowiedzieć się kim jesteś, musisz zapomnieć kim kazano Ci być –  Iwona Eriksson

Ten cytat mógłby być mottem nadchodzącej pełni księżyca w znaku Koziorożca, która odbędzie się 05.07.2020, o godzinie 6:44.

Słońce w dalszym ciągu przemierza znak rodzinnego i troskliwego Raka, w trakcie pełni księżyca w jego promieniach wygrzewać się będzie Merkury (w retrogradacji). W przeciwnej pozycji, w Koziorożcu znajduje się Księżyc oraz 3 planety w ruchu pozornie wstecznym, mianowicie Jowisz, Saturn, Pluton. Patronka seksu i biznesu, Wenus porusza się już ruchem prostym i przymierza znak Bliźniąt.

Co to wszystko dla nas, drobinek w kosmosie może oznaczać?

Nadchodząca pełnia księżyca, będzie wprost idealna do zastanowienia się, co jest Twoją misją. Kim tak naprawdę jesteś? Kim chcesz być? I co chcesz w życiu robić?

Koziorożec, patron tej pełni księżyca, w astrologii utożsamiany jest z wielkim budowniczym i tytanem pracy, który konsekwentnie oraz ostrożnie jak Kozica, wdrapuje się na sam szczyt. Nadchodzącą niedziela, będzie zatem genialnym czasem, na zastanowienie się, gdzie jest Twój szczyt.

Dodatkowo ascendent horoskopu pełni, wskazuje znak Lwa, co jeszcze bardziej będzie podkreślało ogromną potrzebę bycia sobą i pokazania swojego ego.

Jeśli nie teraz, to kiedy?

Zawsze jest świetny moment na zmianę i działanie. Jednak ta pełnia będzie wyjątkowa, gdyż planeta rewolucji i oryginalnych pomysłów, czyli Uran, będzie aspektem, sekstylem Słońce oraz również  pozytywnym trygonem Księżyc. Co spowoduje, że rewolucja obędzie się bez ofiar. Takie ustawienie planet, pomoże nam przewartościować swoje życie w sposób ogromnie skuteczny i równocześnie mało bolesny. Bo właściwie, po co czekać?

Najbliższa Pełnia Księżyca przyniesie nam:

 • Rozważania na temat kariery
 • Zastanowienie się nad sensem pracy
 • Szukanie balansu między obowiązkami, a zabawa oraz praca i zdrowiem
 • Wyodrębnienie się i zaznaczenie siebie, oraz swojego zdania w świecie

Jak wykorzystać w sposób pożyteczny energię tej pełni księżyca?

 • Zastanów się, co jest Twoją misją
 • Przeanalizuj swoje życie, jakie dary dajesz światu?
 • Czy czekasz na czyjeś pozwolenie na bycie szczęśliwym?
 • Dlaczego uważam, że nie jestem dostatecznie dobra?
 • Pomyśl, gdzie brakuje w Twoim życiu równowagi i harmonii?
 • Zrób to ćwiczenie:

 

pełnia księżcya

 1. Gdybyś nie musiał pracować do końca życia, bo masz wystarczająco dużo pieniędzy, to czym byś się zajął?
 2. Wyobraź sobie, że możesz to (odpowiedz z pytania 1) zmienić w dochodowy zawód. Jeśli już wiesz to, napisz jaki.
 3. I teraz pomyśl, że może by tak odwrócić kolejność? Czyli najpierw podjąć się tego zadania, a następnie mieć wystarczająco dużo dochodu.
 4. Wypisz teraz wszystkie lęki, jakie Ci się pojawiają, gdy o tym myślisz. Podaj wszystkie argumenty, dlaczego Ci się nie uda. Szczerze, bez oceniania, pierwsze myśli.
 5. A teraz napisz, dlaczego Ci się uda?
 6. Jak się będziesz czuć, gdy Ci się uda?
 7. Jak się będziesz zachowywać?
 8. Jak będziesz wyglądać?
 9. Jakie relacje będziesz tworzyć?
 10. Jak wyglądałby Twój dzień? (opisz ze szczegółami)

Jak użyć tej energii pełni księżyca do pracy z ciałem?

 • Zadbaj o kręgosłup, najbardziej z koziorożcowych elementów ciała
 • Rozciągaj się – konsekwentnie i wytrwale
 • Testuj swoja pasywna wytrzymałość
 • Niezbędne jest dążenie do równowagi. Równowaga w ciele wprowadzi harmonię w umyśle

Życzę Ci owocnego czasu przemiany, podejmowania decyzji i działania!

A jeśli czujesz, że częścią Twojej drogi może być astrologia, to serdecznie zapraszam Cię, do zapoznania się z ofertą kursu online astrologii urodzeniowej.

Odkryj spokój, radość oraz moc płynące z samoakceptacji i pełnego miłości kontaktu z własnym ciałem. W Internetowym Studio PortalYogi ruszyło nowe wyzwanie. To wyzwalająca podróż w głąb siebie, podczas której otworzysz się na zmiany, nauczysz pracy z intencją i odzyskasz wewnętrzną równowagę. Oprócz wyzwania będziesz mieć dostęp do 180 sesji z najlepszymi polskimi nauczycielami.

Karolina Gaworska

Karolina Gaworska – astrolog, nauczycielka astrologii, studentka pielęgniarstwa. Twórczyni unikatowych i pionierskich kursów rozwojowych z elementami astrologii (takich jak „Wenus czyli seks, kasa i przyjemność” czy „POZNAJ I ZAKOCHAJ SIĘ W SWOIM ANIMUSIE, czyli rozkochaj się w swojej męskiej energii„. Autorka bloga ,,Jako w Niebie, tak i na Ziemi” oraz projektu ,,Dywinacja w służbie człowiekowi”, który ma na celu wykorzystywanie sztuk wróżebnych w doskonaleniu siebie. Najbardziej dumna ze zrozumienia i jednocześnie samodzielnego wyleczenia się z zespołu policystycznych jajników oraz insulinoopornosci, o czym opowiada w facebookowej grupie „Harmonijne hormony„.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.