Karolina Gaworska

Pełnia Księżyca w Wadze – Czas oczyszczenia, ale jeszcze nie wyjaśnienia.

Ten wpis będzie inny, tak jak i wyjątkowa jest sytuacja w jakiej się znajdujemy. Astrologia opiera się na cyklicznym ruchu ciał niebieskich po nieboskłonie. Dzięki temu, na podstawie analizy przeszłości, możemy dokonywać dość dokładnych przewidywań dotyczących nastrojów przyszłości.

Czy astrolodzy przewidzieli KORONA-cję świata?

Ten wpis będzie inny, tak jak i wyjątkowa jest sytuacja w jakiej się znajdujemy. Astrologia opiera się na cyklicznym ruchu ciał niebieskich po nieboskłonie. Dzięki temu, na podstawie analizy przeszłości, możemy dokonywać dość dokładnych przewidywań dotyczących nastrojów przyszłości.

Nie ulega wątpliwości fakt, że czas mamy szczególny. Planety społeczne i pokoleniowe z naturalnym sobie dostojeństwem, bez pośpiechu, zmieniają znaki, które łączą się i rozstają. A efekty ich poczynań są obecnie bardzo wyraźnie dostrzegalne na Ziemi. Dlaczego? Gdyż im wolniejsza planeta, tym silniejsze jej działanie na nas. W tym momencie najaktywniejsze są te najwolniejsze i to w dodatku wszystkie planety!

Jak każdy astrolog, analizę obecnej sytuacji, zaczęłam od sprawdzenia w efemerydach (w skrócie jest to książka z tabelami ustawień planet; służy do szukania konkretnych aspektów planet, używają jej studenci astrologii prognostycznej), kiedy planety były w tych samych pozycjach co dziś.

Ale to już było i ….(nie) wróci więcej…

Planety zaczęły schodzić się, do podobnych ustawień co dziś, w 1518 roku. Wówczas to odbyła się koronacja Bony Sforzy na królową Polski i jej zaślubiny z Zygmuntem I Starymkatedrze wawelskie, Marcin Luter został przesłuchany na Sejmie RzeszyAugsburgu oraz miała miejsce „plaga tańczących”.

Latem 1518 roku na ulicy Strasburga, pewna kobieta zaczęła tańczyć. Po niedługim czasie dołączyło do niej 400 osób. Wszyscy tańczyli bez muzyki, w transie, jednak nie ekstatycznym, gdyż wielu odczuwało przymus i strach.

Brzmi znajomo, prawda? – Wielu zmarło z wycieńczenia, udaru mózgu czy  ataku serca.

Zachęcam Cię do zastanowienia się również nad innymi wydarzeniami z tamtego okresu. Czy może nasza ojczyzna znów planuje zaślubiny? A może właśnie jest sądzony następny Luter?

Winni!!!

W okolicach 05.04.2020 miała miejsce koniunkcja Jowisza (powieszenie, ekspansja) i Plutona (transformacja, cień), to połączenie tych dwóch planet wzmogło jedynie poczucie strachu, paniki i wzrost katastroficznych scenariuszy.

baner_pełnia waga

Dlaczego? Ponieważ to również do nas wróci. I to jeszcze w tym roku, i to dwa razy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam, do mojej grupy na Facebooku, gdzie dokładnie o tym aspekcie  opowiadam.

Uran w Byku

Niezmiennie, od roku, Uran przebywa w znaku Byka, gdzie pozostanie jeszcze 6 lat. W zeszłym roku pisząc o tym zjawisku, nie spodziewałam się nawet, że jego przebieg będzie aż tak gwałtowny. Rewolucja (Uran) konsumpcjonizmu i finansów (Byk) właśnie się rozpoczęła. A to dopiero drugi rok tego tranzytu.

Saturn w Wodniku

O sławetnej erze Wodnika, było głośno już w latach 80 poprzedniego stulecia. Obecnie w Wodniku przebywa Saturn, jego stary władca. Nowym władcą jest Uran.

Wiele osób uczących się astrologii ma trudność w zrozumieniu tego, co ma wspólnego ekscentryczny i nowatorski Wodnik z upartym i konsekwentnym Saturnem. A ma, wbrew pozorom, sporo. Między innymi strukturę. Saturn w Wodniku chce zmienić starą strukturę na nową, a Uran w Wodniku chce działać obok, alternatywnie.

To pozostawiam do przemyśleń. Do Wodnika i jego ery będziemy jeszcze wracać. Mamy czas…. (z pozdrowieniami Saturn).

Pełnia Księżyca w Wadze

Opozycja Słońca w Baranie z Księżycem w Wadze, będzie miała miejsce 08.04.2020. Kumulacja nastąpi o 4:35. Innymi ważnymi aspektami tego dnia będzie powoli rozchodząca się koniunkcja Plutona i Jowisza oraz Marsa i Saturna.

Nie będzie to łatwa pełnia i będzie ona bardziej globalna niż indywidualna.

Figura planetarna, która tworzy ciała niebieskie w horoskopie tej pełni, nosi mało mistyczne miano wiadra z Księżycem na rączce. Oznacza to, że ujściem energii tej pełni będą emocje.

Najbliższa Pełnia Księżyca przyniesie Ci:

 • Niepokój
 • Zniecierpliwienie
 • Silne emocje
 • Frustracje
 • Transforamcje
 • U niektórych kryzys
 • Ponadprzeciętną siłę psychiczną
 • Chęć zmiany życia, pracy, związku

Jak wykorzystać w sposób pożyteczny energię tej pełni?

 • Pytaj siebie czy to co czujesz jest Twoje
 • Daj sobie doznać nawet trudnych uczuć
 • Milcz
 • Pobądź w odosobnieniu  (sam na sam ze sobą; bez muzyki bez internetu; tylko TY)
 • Pozwól sobie na odpoczynek fizyczny
 • Jeśli nie znasz wszystkich faktów i nie masz dowodów, nie podejmuj decyzji
 • Bądź rozważny w zaufaniu do  innych

Pełnia księżyca w wadze. Jak użyć tej energii do pracy z ciałem?

Często słyszy się ,, nie mam czasu” , ,,nie mam kiedy” …. Teraz masz czas (Saturn) i internet (Wodnik/Uran), dostęp do ogromnego źródła wiedzy (Wodnik). Zatem co powstrzymuje Cię przed realizacja siebie i Swojej Misji? Działaj!(Baran) Nie wiesz, co jest celem Twojego życia? Szukaj! – Najlepiej w sobie.

Życzę Ci owocnego czasu transformacji i milczenia.

_______________________________________________________________________________________________

Miejsce do działania i ogromnych pokładów wiedzy znajdziesz w Internetowym Studio PortalYogi. Praktykuj, ucz się, doświadczaj …

baner Blog Studio mini

 

 

Karolina Gaworska

astrolog, nauczycielka astrologii, pielęgniarka.

Astrolog zajmująca się astrologią humanistyczną, medyczną i finansową.

Twórczyni unikatowych i pionierskich kursów rozwojowych z elementami astrologii. Autorka bloga „Jako w Niebie, tak i na Ziemi” oraz projektu „Dywinacja w służbie człowiekowi”, który ma na celu wykorzystywanie sztuk wróżebnych w doskonaleniu siebie. Najbardziej dumna ze zrozumienia i jednocześnie samodzielnego wyleczenia się z zespołu policystycznych jajników oraz insulinooporności, o czym opowiada w facebookowej grupie Harmonijne hormony.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.