Światowy Dzień Jogi w Polsce 2016

Światowy Dzień Jogi w Polsce obchodzony jest w praktycznie wszystkich miastach. Odbędą się większe imprezy plenerowe jak i specjalne sesje jogi w lokalnych studiach jogi. To już drugi rok od kiedy ONZ ustanowiło 21 czerwca Międzynarodowym Dniem Jogi, dając szansę wszystkim pasjonatom zdrowego i świadomego życia szansę na dzielenie się tą pasją z innymi i wspólne świętowanie.

Główne obchody Dnia Jogi w Polsce odbędą się w Warszawie. Już 19 czerwca Pole Mokotowskie wypełnią sesje jogi, koncerty, warsztaty i prelekcje. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieciaków jak i zdrowych przekąsek i potraw (prawdziwa uczta dla wegan i wegetarian). Więcej o obchodach w Warszawie przeczytasz tutaj >>>

dzień jogi
fot. Dzień Jogi w Polsce

Gdzie jeszcze świętujemy Międzynarodowy Dzień Jogi?

Poniżej znajdziesz listę innych imprez, które odbędą się w całej Polsce. UWAGA! Większość miast świętuje już w Niedzielę, 19 czerwca:

Białystok
Bydgoszcz
Kielce
Kudowa Zdrój
Kraków
Lublin
Opole
Płock
Rzeszów
Szczecin
Toruń
Wrocław (21.06) i (19.06)
Warszawa
Trójmiasto

Tutaj możecie obejrzeć video z zeszłorocznej edycji warszawskiej imprezy:

 

A jak Ty będziesz świętować Dzień Jogi?

 


Korzyści z praktyki jogi odkryjesz również w Internetowym Studiu PortalYogi. Zacznie już dziś, a poczujesz się lepiej.

Spróbuj motywujących wyzwań i jogi dla początkujących.

dzień jogiO autorze

Joanna Grudzińska
Joanna jest związana z Portalem Yogi od 2014 roku. Najpierw był marketing, dopiero później joga. I choć ta miłość jest jeszcze bardzo młoda, to poranki bez Powitania Słońca stały się dla niej niepełne, jakieś dziwnie mniej udane.

Od kilku lat mieszka w Azji - dotychczas korzenie zapuszczała już w Indonezji, Singapurze i Malezji. Kocha podróże, szczególnie te z aparatem w ręce oraz kawę. Jej ulubione ziarna pochodzą z Etiopii i Kenii, choć kraje te nadal pozostają na liście marzeń.

Inne artykuły tego autora