Vinyasa Joga – Piękny Flow Otwierający Serce (Video)

Vinyasa Joga uznawana jest za najlepszą dla tych, którzy w swojej praktyce szukają dynamiki. Ruch często współgra tu nie tylko z rytmem ciała i oddechu ale też i muzyki, która czasami towarzyszy ćwiczeniom. Uważajcie, ten piękny flow Vinyasy otwierający serce może sprawić, że do końca dnia nie będziecie myśleć o niczym innym, jak stanięciu na swojej macie.


Słowo Vinyasa oznacza skoncentrowaną postawę. Klasyczne i statyczne asany są tutaj wykonywane dynamicznie wraz z oddechem. Kluczową sprawą w tej odmianie jogi jest więc oddychanie w trakcie wykonywania ćwiczeń. Duży nacisk jest także kładziony na to, co dzieje się pomiędzy figurami, na płynne przejścia od jednej figury do drugiej (podczas gdy na przykład w Hatha Jodze liczą się tylko poszczególne figury, bez zwracania uwagi na przejścia).
Więcej o Vinyasie czytaj (i oglądaj!) na naszym blogu TUTAJ.

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.