Sekwencja Vinyasa Joga W Oparciu o Powitanie Słońca A i B

Poniżej znajdziesz video z dynamiczną sekwencją jogi, typu Vinyasa (czyli charakteryzującej się płynnymi przejściami pomiędzy pozycjami). Zawiera ona głownie, znaną większości naszej internetowej społecznóści sekwencję jogi: Powitanie Słońca A oraz Powitanie Słońca B, z drobnymi dodatkami.
Video zostało pobrane z kanału na youtubie, należącego do chorwackiego studia jogi i przygotowane przez instruktorkę z 8-letnim doświadczeniem. Nie zawiera ono instrukcji lektora, jest za to opatrzone ciekawą ścieżką dźwiękową, która nam osobiście bardzo przypadła do gustu. Spróbuj i oceń sam czy podoba Ci się takie urozmaicenie Twojej praktyki.

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.