Najczęściej Zadawane Pytania

Chcesz zacząć praktykować jogę? Nie wiesz jak, masz wątpliwości? Zobacz, o co pytają inni jogini i znajdź rozwiązanie zanim rozpoczniesz samodzielną praktykę.

Czym jest PortalYogi?

PortalYogi jest to Studio jogi online, na którym znajdziesz ponad 500 sesji jogi i medytacji na wszystkich poziomach zaawansowania, 50 jogowych wyzwań (od 4 do 30 dni) oraz 50 wspaniałych nauczycieli. Wszystkie sesje opracowane są przez wyselekcjonowanych, certyfikowanych nauczycieli jogi.

Sesje nie są prowadzone na żywo, więc dołączając do nas masz dostęp do wszystkich materiałów znajdujących się na platformie 24 godziny/dobę. Ćwiczysz kiedy chcesz i ile tylko chcesz!

Znajdziesz u nas zajęcia min. w nurcie Iyengara, Ashtangę, Vinyasę, ale też i jogę na bóle, wzmocnienie kręgosłupa, sesje relaksacyjne i medytacje, naukę asan, a także motywujące wyzwania, czy kurs jogi twarzy!

Czy po dołączeniu do Studia PortalYogi otrzymam jakieś wsparcie?

Wykupując dostęp do Studia PortalYogi , otrzymujesz również dostęp do naszej zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku, gdzie nasi jogowi eksperci odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania oraz codziennie służą potrzebnym wsparciem.

Zawsze możesz też liczyć tam na naszą wspaniałą społeczność 🙂 Możesz też śmiało kontaktować się z nami mailowo, pisząc na adres [email protected]

Czy na portalu znajdę sesje dla kobiet w ciąży?

Na naszej Platformie znajdziesz sesje dedykowane specjalnie dla kobiet w ciąży. Dodatkowo, po dołączeniu do Studia PortalYogi , na naszej zamkniętej grupie na Facebooku znajdziesz spis praktyk, z podziałem na trymestry, gdzie jest ich jeszcze więcej.

Czym jest subskrypcja i dlaczego muszę podać dane karty?

Subskrypcja płatna oznacza, że zapisując się na subskrypcję rozpoczynamy umowę na czas nieokreślony, a system sam co dany okres czasu będzie pobierał płatność.

Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, ale nie później niż 24 godziny przed kolejnym okresem rozliczeniowym.
Subskrypcja jest procesem zautomatyzowanym, a płatności pobierane są z każdym kolejnym okresem rozliczeniowym automatycznie, dlatego jedyną możliwą formą płatności jest płatność kartą. Za subskrypcję możesz zapłacić dowolną kartą płatniczą, pod warunkiem, że posiada ona numer, datę ważności oraz kod cvv.

Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet. Wszelkie transakcje prowadzone są w szyfrowanym systemie. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.

Do Studia PortalYogi możesz dołączyć wybierając jedną z czterech dostępnych subskrypcji:

  1. subskrypcja miesięczna – płatna 34 zł miesięcznie, każdego miesiąca będzie z Twojego konta pobrana powyższa kwota, do czasu, gdy nie zrezygnujesz z subskrypcji. Zrezygnować możesz w każdym momencie;
  2. subskrypcja trzymiesięczna – płatna 90 zł za trzy miesiące, z każdym kolejnym okresem rozliczeniowym (co trzy miesiące) będzie z Twojego konta pobrana powyższa kwota, do czasu, gdy nie zrezygnujesz z subskrypcji. Zrezygnować możesz w każdym momencie;
  3. subskrypcja półroczna – płatna 170 zł za pół roku, z każdym kolejnym okresem rozliczeniowym (co sześć miesięcy) będzie z Twojego konta pobrana powyższa kwota, do czasu, gdy nie zrezygnujesz z subskrypcji. Zrezygnować możesz w każdym momencie;
  4. subskrypcja roczna – płatna 306 zł rocznie, z każdym kolejnym okresem rozliczeniowym (co rok) będzie z Twojego konta pobrana powyższa kwota, do czasu, gdy nie zrezygnujesz z subskrypcji. Zrezygnować możesz w każdym momencie.

Czy są możliwe inne formy płatności?

W przypadku subskrypcji jedyną możliwą formą płatności jest płatność kartą. Jeżeli chodzi o płatność przelewem, jest on możliwy w przypadku zakupu jednorazowego dostępu na pół roku lub rok. W kwestii szczegółów napisz na [email protected]

30-dniowa gwarancja satysfakcji

Dla nowych użytkowników, przy pierwszej płatności w Studiu PortalYogi, oferujemy 30-dniową gwarancję satysfakcji. W przypadku braku zadowolenia z Portalu wystarczy, że napiszesz do nas maila na [email protected] a my zwrócimy Ci pieniądze.
Pamiętaj jednak, że taką prośbę należy zgłosić przed upływem 30 dni od momentu zakupu subskrypcji.

Czy mogę bez konsekwencji zrezygnować z subskrypcji?

Oczywiście! Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, ale nie później niż 24 godziny przed kolejnym okresem rozliczeniowym (wtedy kolejna opłata nie zostanie pobrana). Warunkiem rezygnacji jest jej samodzielne anulowanie na swoim koncie.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Masz jeszcze jakieś pytania co do działania Portalu lub wątpliwości, czy do nas dołączyć? Napisz śmiało na [email protected], postaramy się pomóc najlepiej, jak potrafimy.


Co otrzymasz dołączając do Studia:

  • Dostęp do ponad 300 sesji jogi i medytacji na wszystkich poziomach zaawansowania, bez ograniczeń i reklam
  • Ponad 35 jogowych wyzwań (od 4 do 30 dni), które poprowadzą Cię przez praktykę dzień po dniu, krok po kroku
  • Gwarancję bezpiecznej praktyki – wszystkie sesje opracowane są przez wyselekcjonowanych, certyfikowanych nauczycieli jogi
  • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia online, gdzie na Twoje pytania odpowie nauczycielka Magda Bałdys i nasza społeczność
  • 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli uznasz, że Studio nie jest dla Ciebie – zwrócimy Ci całą zainwestowaną kwotę
DOŁĄCZ DO NAS ✨

34 zł / miesiąc

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]