Najczęściej Zadawane Pytania

Chcesz zacząć praktykować jogę? Nie wiesz jak, masz wątpliwości? Zobacz, o co pytają inni jogini i znajdź rozwiązanie zanim rozpoczniesz samodzielną praktykę.

W jakim wieku można ćwiczyć jogę?

Jogę może ćwiczyć praktycznie każdy. Nie istnieje górna granica wieku. Jeśli zaś chodzi o dolną to nie zaleca się, aby jogę praktykowały dzieci poniżej 12 roku życia.

Jak mogę zrezygnować z dalszej praktyki? I czy poniosę jakieś koszty?

To bardzo proste! Możesz zrezygnować samodzielnie w swoim panelu użytkownika. Klikasz na swoje konto, a dalej subskrypcję i jednym klikiem na przycisk “Anuluj Subskrypcję” rezygnujesz z usługi. Jeśli zrezygnujesz przed terminem kolejnej płatności – żadna kolejna opłata nie zostanie pobrana a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów. Nie masz też wobec nas żadnych zobowiązań.

Czy moje dane są bezpieczne?

Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet. Wszelkie transakcje prowadzone są w szyfrowanym systemie. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.

Jak działa 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?

Jeżeli z jakichkolwiek powodów uznasz, że praktyka w Internetowym Studiu nie spełnia Twoich oczekiwań gwarantujemy ci zwrot całej opłaconej kwoty. Wystarczy, że przed upływem 30 dni napiszesz do nas na adres [email protected] a my bez zbędnych pytań zwrócimy Ci pieniądze. Jeśli będziesz chciał/a przerwać abonament w późniejszych miesiącach swojej praktyki możesz bez problemu zrobić to samodzielnie w swoim profilu użytkownika lub, jak wcześniej, napisać do nas a my zrobimy to dla Ciebie. Ćwicz więc spokojnie!

Czym jest Grupa Internetowego Studia PortalYogi?

Dołączając do Studia otrzymujesz dostęp do naszej grupy wsparcia gdzie Magda Bałdys, instruktorka jogi, codziennie odpowiada na pytania członków studia – Twoja praktyka jest więc bezpieczna, dopasowana do twoich potrzeb i… fajna! Bo ćwiczysz w domu a jednak masz swoją grupę 🙂

Czy muszę podawać numer karty czy może istnieje inny sposób płatności?

W chwili obecnej nasz system przyjmuje tylko płatności kartą i w związku z tym samodzielnie możesz dołączyć do Studia tylko w ten sposób. Wiemy jednak, że dla wielu osób to przeszkoda, dlatego znaleźliśmy dodatkowe rozwiązanie płatnicze dla osób, które chciałyby zapłacić za Studio z góry – na przykład przelewem.

Jakie sesje znajdę w Studiu?

Co tydzień dodajemy nowe, długie sesje jogi z różnych stylów. Mamy zajęcia w nurcie Iyengara, Ashtangę, Vinyasę, ale też i jogę na bóle, wzmocnienie kręgosłupa, sesje relaksacyjne i medutację, naukę asan, a także wyzwania!
Tylko u nas masz też dostęp do pełnego kursu jogi twarzy! Jest naprawdę mnóstwo opcji, jednak uważamy, że najlepiej spróbować na własnej skórze 🙂

Czy ćwiczenie jogi w domu jest bezpieczne?

Tak, pod warunkiem, że stosujesz się do instrukcji zawartych w książce, video lub instruktora. Większość asan ma kilka wariacji, dzięki czemu możesz dostosować je do swojego poziomu zaawansowania i rozciągnięcia. Warto również pierwszych kilka sesji zrobić przed lustrem, aby skontrolować poprawność ułożenia ciała z zaleceniami instruktora.

Jak zacząć ćwiczyć jogę?

Jest wiele sposobów na rozpoczęcie praktyki. Możesz zacząć w domu w oparciu o książki lub kursy video, lub też zapisać się do szkoły jogi na zajęcia z instruktorem. Najważniejsze jednak są chęci. Jeśli naprawdę chcesz możesz zacząć od zaraz. Na początek wybierz proste asany, których wykonanie nie będzie sprawiało Ci nadmiernej trudności. Z czasem, gdy nabierzesz już wprawy przejdź do trudniejszych pozycji. My osobiście polecamy rozpoczęcie praktyki od Powitań Słońca A i B.

Jak często i długo powinienem ćwiczyć?

Zalecane minimum dla początkujących to 2-3 razy w tygodniu po 30 minut, ale oczywiście im częściej tym lepiej. Kluczowe znaczenie w praktyce jogi ma regularna praktyka. Nawet 15 minutowa sesja dziennie przyniesie pozytywne rezultaty.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty?

Pozytywne efekty praktyki jogi pojawią się już po kilku pierwszych zajęciach (lepsze samopoczucie, głębszy i spokojniejszy sen). Pierwsze widoczne efekty fizyczne pojawiają się nieco później. Zazwyczaj trzeba czekać na nie od 1 miesiąca do 3- przy regularnej praktyce 2-3 razy w tygodniu. W tym wypadku wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań.

Dlaczego Internetowe Studio PortalYogi
jest rozwiązaniem dla Ciebie?

Ponieważ możesz praktykować nawet wtedy, gdy wiecznie nie masz czasu i gdy od lat nie ćwiczyłeś.

 

  • Za 29  zł miesięcznie zyskasz dostęp do ponad 180 sesji jogi dopasowanych do Twoich potrzeb
  • Możesz wziąć udział w comiesięcznych wyzwaniach
  • Będziesz praktykował pod okiem najlepszych, doświadczonych nauczycieli
  • Znajdziesz tematyczne sesje na ból, wzmacniające lub wyciszające
  • Możesz praktykować bez ograniczeń. Masz nielimitowany dostęp do wszystkich video online
  • Zaoszczędzisz czas, dzięki ćwiczeniom w domu. Możesz wjeść na matę kiedy chcesz i gdzie chcesz
Dołącz do studia

Tylko 29 zł / mies.
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.