Najczęściej Zadawane Pytania

Chcesz zacząć praktykować jogę? Nie wiesz jak, masz wątpliwości? Zobacz, o co pytają inni jogini i znajdź rozwiązanie zanim rozpoczniesz samodzielną praktykę.

W jakim wieku można ćwiczyć jogę?

Jogę może ćwiczyć praktycznie każdy. Nie istnieje górna granica wieku. Jeśli zaś chodzi o dolną to nie zaleca się, aby jogę praktykowały dzieci poniżej 12 roku życia.

Jak mogę zrezygnować z dalszej praktyki? I czy poniosę jakieś koszty?

To bardzo proste! Możesz zrezygnować samodzielnie w swoim panelu użytkownika. Klikasz na swoje konto, a dalej subskrypcję i jednym klikiem na przycisk “Anuluj Subskrypcję” rezygnujesz z usługi. Jeśli zrezygnujesz przed terminem kolejnej płatności – żadna kolejna opłata nie zostanie pobrana a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów. Nie masz też wobec nas żadnych zobowiązań.

Czy moje dane są bezpieczne?

Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet. Wszelkie transakcje prowadzone są w szyfrowanym systemie. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.

Jak działa 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?

Jeżeli z jakichkolwiek powodów uznasz, że praktyka w Internetowym Studiu nie spełnia Twoich oczekiwań gwarantujemy ci zwrot całej opłaconej kwoty. Wystarczy, że przed upływem 30 dni napiszesz do nas na adres [email protected] a my bez zbędnych pytań zwrócimy Ci pieniądze. Jeśli będziesz chciał/a przerwać abonament w późniejszych miesiącach swojej praktyki możesz bez problemu zrobić to samodzielnie w swoim profilu użytkownika lub, jak wcześniej, napisać do nas a my zrobimy to dla Ciebie. Ćwicz więc spokojnie!

Czym jest Grupa Internetowego Studia PortalYogi?

Dołączając do Studia otrzymujesz dostęp do naszej grupy wsparcia gdzie Magda Bałdys, instruktorka jogi, codziennie odpowiada na pytania członków studia – Twoja praktyka jest więc bezpieczna, dopasowana do twoich potrzeb i… fajna! Bo ćwiczysz w domu a jednak masz swoją grupę 🙂

Czy muszę podawać numer karty czy może istnieje inny sposób płatności?

W chwili obecnej nasz system przyjmuje tylko płatności kartą i w związku z tym samodzielnie możesz dołączyć do Studia tylko w ten sposób. Wiemy jednak, że dla wielu osób to przeszkoda, dlatego znaleźliśmy dodatkowe rozwiązanie płatnicze dla osób, które chciałyby zapłacić za Studio z góry – na przykład przelewem.

Jakie sesje znajdę w Studiu?

Co tydzień dodajemy nowe, długie sesje jogi z różnych stylów. Mamy zajęcia w nurcie Iyengara, Ashtangę, Vinyasę, ale też i jogę na bóle, wzmocnienie kręgosłupa, sesje relaksacyjne i medutację, naukę asan, a także wyzwania!
Tylko u nas masz też dostęp do pełnego kursu jogi twarzy! Jest naprawdę mnóstwo opcji, jednak uważamy, że najlepiej spróbować na własnej skórze 🙂

Czy ćwiczenie jogi w domu jest bezpieczne?

Tak, pod warunkiem, że stosujesz się do instrukcji zawartych w książce, video lub instruktora. Większość asan ma kilka wariacji, dzięki czemu możesz dostosować je do swojego poziomu zaawansowania i rozciągnięcia. Warto również pierwszych kilka sesji zrobić przed lustrem, aby skontrolować poprawność ułożenia ciała z zaleceniami instruktora.

Jak zacząć ćwiczyć jogę?

Jest wiele sposobów na rozpoczęcie praktyki. Możesz zacząć w domu w oparciu o książki lub kursy video, lub też zapisać się do szkoły jogi na zajęcia z instruktorem. Najważniejsze jednak są chęci. Jeśli naprawdę chcesz możesz zacząć od zaraz. Na początek wybierz proste asany, których wykonanie nie będzie sprawiało Ci nadmiernej trudności. Z czasem, gdy nabierzesz już wprawy przejdź do trudniejszych pozycji. My osobiście polecamy rozpoczęcie praktyki od Powitań Słońca A i B.

Jak często i długo powinienem ćwiczyć?

Zalecane minimum dla początkujących to 2-3 razy w tygodniu po 30 minut, ale oczywiście im częściej tym lepiej. Kluczowe znaczenie w praktyce jogi ma regularna praktyka. Nawet 15 minutowa sesja dziennie przyniesie pozytywne rezultaty.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty?

Pozytywne efekty praktyki jogi pojawią się już po kilku pierwszych zajęciach (lepsze samopoczucie, głębszy i spokojniejszy sen). Pierwsze widoczne efekty fizyczne pojawiają się nieco później. Zazwyczaj trzeba czekać na nie od 1 miesiąca do 3- przy regularnej praktyce 2-3 razy w tygodniu. W tym wypadku wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań.

Jak zmienić plan z krótszego na dłuższy?

Plan roczny, półroczny i miesięczny to osobne produkty, czyli można je wykupić niezależnie i będą też niezależnie aktywne. Najlepiej poczekać aż wygaśnie nam dostęp do kursów, po anulowaniu subskrypcji. Dlaczego? Ponieważ inaczej stracimy opłacony wcześniej czas.

Jeśli akurat jest promocja (np. na plan roczny), a my mamy aktywną krótszą subskrypcję (np.: miesięczną) jeszcze przez jakiś czas, to musimy sami zadecydować, czy chcemy utracić resztę miesięcznej subskrypcji na rzecz nowej, dłuższej. Nie można wykupić tego samego planu, czyli jeśli mamy roczną, aktywną subskrypcję (dłużej jest aktywna, niż aktualna promocja), to system nie pozwoli nam jej “zdublować”. Należy anulować poprzednią subskrypcję.

Jak wykupić dłuższą subskrypcję na pół lub cały rok?
Wystarczy, że będąc zalogowanym na swoim koncie w Studio PortalYogi, wejdziesz na: https://www.portalyogi.pl/dolacz/ . Dzięki temu, większość Twoich danych będzie uzupełniona, a Ty unikniesz błędnego wykupienia dostępu do kursów 🤓

Zapisałam/em się do Studia PortalYogi, ale nie ma mojego konta, a w skrzynce e-mail nie ma żadnej wiadomości, co teraz?

Spokojnie, u nas w Studio PortalYogi nic nie ginie 🤓

Upewnij się, że płatność na Twoim koncie została pobrana, a nie tylko zablokowana.

Jeśli płatność poprawnie zeszła z konta, prześlij nam mailowo 4 ostatnie cyfry z numeru karty użytej do transakcji na adres: [email protected]


Co otrzymasz dołączając do Studia:

  • Dostęp do ponad 300 sesji jogi i medytacji na wszystkich poziomach zaawansowania, bez ograniczeń i reklam
  • Ponad 35 jogowych wyzwań (od 4 do 30 dni), które poprowadzą Cię przez praktykę dzień po dniu, krok po kroku
  • Gwarancję bezpiecznej praktyki – wszystkie sesje opracowane są przez wyselekcjonowanych, certyfikowanych nauczycieli jogi
  • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia online, gdzie na Twoje pytania odpowie nauczycielka Magda Bałdys i nasza społeczność
  • 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli uznasz, że Studio nie jest dla Ciebie – zwrócimy Ci całą zainwestowaną kwotę
DOŁĄCZ DO NAS ✨

34 zł / miesiąc

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.