Adam Ślęczek

 

Założyciel szkoły jogi Joga u Źródeł na terenie Ziemi Kłodzkiej. Dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara. Magister psychologii.Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi.

Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi).

Uczestnik warsztatów u nauczycieli z całego świata t.j.Simon Borg Oliver, Lesław Kulmatycki, Dariusz Wojteczek, Roman Grzeszykowski, Konrad Kocot, Joe Pereira oraz wielu innych. Praktykuje jogę od 2009 roku, naucza od 2011.

Obok jogi jego największą pasją jest muzyka. Gra na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Twórca projektu SURYA SYMPHONY. Posiada dyplom muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.