Agnieszka Bera

 

Agnieszka specjalizuje się w pracy z energią – jest doświadczoną, empatyczną i charyzmatyczną nauczycielką jogi kundalini, twórczynią klimatycznego miejsca w sieci AgaYoga. Jest autorką pierwszego w Polsce kursu online dającego kompleksową wiedzę o pracy z czakrami.

Drugą pasją Agnieszki jest praca z kobietami w ciąży. Agnieszką jest certyfikowaną doulą, prowadzi też zajęcia jogi prenatalnej oraz jogi po porodzie. Uczy również przyszłych nauczycieli jogi prenatalnej. Stworzyła markę Shakti Doula, aby szerzyć wiedzę o holistycznym podejściu do ciąży.

Sama praktykuje od ponad 20 lat, a wiedzę przekazuje od ponad 15. Agnieszka urodziła się w Polsce i tu mieszkała do ukończenia studiów

Jako instruktor posiada ponad 500 godzin nauczycielskiego kursu jogi (Yoga Alliance). Jest certyfikowaną przez Kundalini Research Institute i Yoga Alliance nauczycielką kundalini jogi. Posiada także kwalifikacje nauczycielki yin jogi i instruktorki pilates (STOTT Pilates) oraz wiele kursów dla nauczycieli jogi w ciąży i po ciąży.

Jak sama mówi: Moja praktyka jogi nie ogranicza się tylko do godzinnej sesji na macie. Życie w stylu Yogi Life Style to pełne zaangażowanie przez 24 godziny na dobę. Takie życie wybrałam – to jest moja droga.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]