Arun Subramanian

 

Obecnie mieszkający w Polsce indyjski jogin i specjalista IT. Wraz z Aliną i rocznym szkrabem prowadzi Fundację TEJAS.

Arun ma ponad 15 lat doświadczenia pracy w korporacjach i zna korporacyjne życie od podszewki. To właśnie ono i potrzeba radzenia sobie ze stresem na odpowiedzialnych stanowiskach zaprowadziła go na jogę już w 2006 roku. Jego podróż rozpoczęła się w Sri Ramakrishna Mission, szkole klasycznej hatha jogi.

W 2015 roku jeszcze bardziej zagłębił się w temat poszerzając swoje umiejętności medytacyjne – odbył kilka treningów medytacji Vipassana (starożytna medytacja tradycyjnie przypisywana Buddzie), a w 2017 roku zaczął podążać za naukami jednego z mistrzów himalajskich – Sri M, który wprowadził go w praktykę medytacji zwanej krija. Arun jest Ambasadorem Jogi indyjskiego Ministerstwa Jogi i Ajurwedy AYUSH. Jego obecną miłością jest Vinyasa Krama joga Krishnamacharyi, której chętnie uczy.

Jest również zwycięzcą konkursu ‚My Life – My Yoga’ w kategorii Male Adult Yoga Professional Poland, zorganizowanego przez indyjskie ministerstwo jogi (tak, takie istnieje!) AYUSH oraz Ambasadę Indyjską w Polsce. Zdrowy tryb życia, zdrowe i silne ciało oraz motywacja i miłość do medytacji to najważniejsze cele jego praktyki, czym skutecznie się dzieli ze swoimi uczniami.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]