Eli Wierkowska

 

Żyje jogą, pozwalając by nauka jaka z niej płynie przenikała całą jej codzienność. Praktyka zmieniła bardzo wiele w jej życiu: wybory, sposób myślenia o sobie, innych oraz o świecie. Fascynuje ją ciągły proces uczenia się i zdobywania doświadczenia w nowych obszarach związanych z pogłębianiem świadomości.

Miała okazję uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowała takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Ukończyła kursy masażu opartego na meridianach oraz terapeutyczny masaż punktów spustowych jak i trening jogi śmiechem. Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy.

Każdy z tych etapów był bardzo ważny, miał większy lub mniejszy wpływ na jej dzisiejsze podejście do nauczania. Styl w jakim naucza, to pewnego rodzaju ewoluująca hybryda: połączenie kilkunastoletniego doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli. To wszystko nie zapominając o dużej dawce radości i wolności na macie!

O byciu Nauczycielem mówi: “Możliwość nauczania to prawdziwa radość i magia, która sprawia że jestem codziennie wdzięczna za ten przywilej.:

Eli mieszkam (jeśli nie podróżuje) na ukochanej wsi pod Warszawą, jest założycielką NOMAD YOGA HOUSE, obecnie bez stacjonarnego studia, ale z niezapomnianymi wyjazdami dla ducha, ciała i umysłu.

Prywatnie Eli jest miłośniczką dobrej czarnej kawy, ciepłych zup, motoryzacji, w ostatnim czasie jestem pochłonięta tworzeniem lokalnego ogrodu warzywnego.

Sesje jogi prowadzone przez Eli Wierkowską

Lekcje jakie prowadzi Eli, to połączenie kilkunastoletniego doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli i dużą dawką radości i wolności na macie!

Oczyszczenie duszy, ciała i umysłu – Praca z czakrą Serca ❤️
Vinyasa Joga /
Mięśnie dna Miednicy – Codzienne ćwiczenia
Joga Terapeutyczna /
Uwolnienie napięć – Praca z miednicą
Vinyasa Joga /
Dołącz do studia

Internetowe Studio PortalYogi
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

[blog]
[blog]
[pop_up]
[pop_up]
[_wroc_na_mate_plan_praktyki_kalendarz]
[_wroc_na_mate_plan_praktyki_kalendarz]