Kasia Żbikowska

 

Trener personalny, trener medyczny i dietetyk. Ze sportem związana od 6go roku życia zaczynając od gimnastyki artystycznej. Od tego momentu nieustannie próbuje i sprawdza się w nowych dziedzinach odkrywając możliwości, jakie daje ruch m.in sporty walki, trening siłowy, trening kettlebell, movement, animal flow.

Kasia uważam, że w treningu najważniejsza jest różnorodność i każda jego forma może nam przynieść nowe umiejętności i wzbogacić nasz warsztat.

Animal Movement jest autorską praktyką, która powstała na skutek połączenia elementów jogi, capoeiry, gimnastyki i animal flow.

Jest treningiem, w którym chciała zawrzeć pracę nad elastycznością i mobilnością ciała, koordynacją i płynnym poruszaniem się ale również wzmacnianiem całego ciała.

Swoje doświadczenie i wiedzę na temat treningu przekłada na co dzień w pracę z podopiecznymi, których zaraża miłością do aktywności fizycznej, uczy ruszać się i trenować efektywnie, pomaga pozbyć się dysfunkcji ruchowych i bólu aby w pełni wykorzystywać potencjał  swojego ciała oraz czerpać radość z ruchu.

 

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]