Marta Szostak

 

Nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne w szkołach jogi w Warszawie, pracuje ze sportowcami oraz osobami wracającymi do aktywności po przerwie. 

Z jogą miała styczność po raz pierwszy na studiach. Trafiła na zajęcia wg. metody Iyengara, która miała być remedium na złamane serce. Kilka lat później trafiła na sesję, dopiero raczkującej w Polsce, ashtanga jogi i to była miłość od pierwszego powitania słońca. Kurs nauczycielski ukończyła pod okiem Basi Lipskiej.

W podejściu Marty mocny wydźwięk ma interdyscyplinarne i holistyczne podejście do ruchu i człowieka, ciała i umysłu. Wierzy w terapeutyczną moc ruchu i świadomego oddechu a także w indywidualne podejście. Zgłębia aspekty ruchu funkcjonalnego i mobilności, szukając połączeń pomiędzy tzw. tradycyjnymi formami jogi a współczesną nauką o ruchu.

W poprzednim życiu utytułowana zawodniczka karate ze stopniem mistrzowskim 1 Dan. Przez kilka lat prowadziła treningi na dzieci i dorosłych. Jak sama mówi, gdyby nie mata w dojo, prawdopodobnie nigdy nie trafiłaby na matę w szkole jogi.

Trenerka umiejętności psychospołecznych, ukończyła studia psychologiczne ze specjalizacją sportową i międzykulturową. Ambasadorka marki Adidas.

[LP]
[LP]
[pop-up]
[pop-up]
[_odkrycia_2021]
[_odkrycia_2021]