Natalia Knopek

 

Od wielu lat jest bez pamięci zakochana w jodze. Swoją praktykę określa jako  dynamiczną z jednoczesną uważnością na świadomość ciała i umysłu w jodze. Skupia się na skutecznej relaksacji, wyciszeniu i rozluźnieniu – tak bardzo przydatnym w obecnym świecie.

Jest zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzy w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Jest certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako RYT200 (Registered Yoga Teacher – 200). Posiada również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Swoją praktykę rozwijała w Indiach, Polsce i Danii. Jestem jednym z 52 Ambasadorów Jogi z całego świata – dzięki zaproszeniu Ministry of AYUSH (ministerstwa Jogi, Ajurwedy i Medycyny naturalnej).

Przez dwa lata prowadziła swoje studio jogi w Danii, obecnie będąc w Polsce chętnie dzieli się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

Jest autorką książki „Dlaczego joga?”, w której stara się zawrzeć wiedzę przydatną zarówno dla początkujących jak i dla tych już doświadczonych joginów. Regularnie pisze również artykuły dla magazynu Yoga & Ayurveda i jestem jednym z nauczycieli Internetowego Studio PortalYogi.

 

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]