Olga Guz

 

Projektantka z wykształcenia, joginka z potrzeby serca. Zaprzyjaźniona z ruchem – tańczyła, została instruktorką fitness, biegała, aż w końcu trafiła na jogę. Skończyła kurs Ashtanga Vinyasa Yogi u Basi Lipskiej Larsen i Mateusza Dekera oraz Hatha i Vinyasa Yogi z The Peaceful Warriors na Bali, brała udział w warsztatach między innymi z Taylorem Huntem, Lea Perfetti i Tarikiem van Prehnem.

Codzienna praktyka miała być sposobem na relaks i odnalezienie spokoju ale okazała się czymś znacznie większym – drogą do większej samoświadomości. Szlifuje kondycję. Swoim uczniom chce przekazać to, co jej samej daje joga – dyscyplinę, większą koncentrację, elastyczność (ciała i umysłu), a to wszystko bez zbędnego patosu, z dystansem i uśmiechem. Najbardziej cieszy ją, że joga to nie konkurs i rywalizować można tylko ze sobą.

Sesje jogi prowadzone przez Olgę Guz

Olga prowadzi sesje w stylu Vinyasa - w naszym Studio znajdziesz jej wyzwanie "Joga na Poranki" - 7 dni porannej praktyki dzięki której będziesz zaczynać każdy dzień z pozytywną energią.

Wyzwanie Rise and Shine: Pozycja Kot/Krowa
Marjaryasana/Bitilasana /
Wyzwanie Rise and Shine: Powitanie Słońca
Surya Namaskar /
Wyzwanie Rise and Shine: Vinyasa kumbhakasana
do Ardha Chandrasana (modyfikacja) dla początkujących /

Chcesz wypróbować praktykę z Olgą?
Zapraszamy do Internetowego Studia PortalYogi

Dołączam do studia 🧘

tylko 29 zł/mies.
i 30-dniowa gwarancja satysfakcji albo zwrotu pieniędzy

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]