ProSSto Pilates

Pilates

Siostry bliźniaczki, prawie całe życie razem i razem też dzielą swoją pasję jaką jest pilates.

Przygoda z pilatesem zaczęła się niewinnie od ćwiczeń dla zdrowia, dla regeneracji, dla samych siebie. Szybko się zorientowały że to coś więcej niż tylko ćwiczenia. Dla nich to była terapia ruchem, samo-naprawiania i takie podejście charakteryzuje je do dziś.

Przygotowanie do pracy metodą pilates zdobyły w Londynie, w światowej szkole Body Control Pilates. Regularnie się rozwijają, obecnie są w trakcie rocznego programu Master’s Degree w szkole Pilatistic w Barcelonie.

Założycielki stacjonarnego studio ProSSto Pilates w Warszawie, gdzie prowadzą indywidualne terapeutyczne zajęcia pilates. W czasie pandemii stworzyły portal www.pilates-online.pl gdzie oferują dostęp 24/7 do swoich nagranych sesji pilates i programów zdrowotnych. Od 10 lat pracują głównie z klientami mającymi dolegliwości bólowe kręgosłupa, bo „to już choroba cywilizacyjna, dotyka prawie każdego”

Są zwolenniczkami kompleksowego podejścia do treningu, czyli takiego, który nie tylko skupia się na silnym brzuchu i jędrnych pośladkach, lecz takiego, który zawiera najważniejsze elementy: uelastycznianie całego ciała, mobilizację kręgosłupa i wszystkich stawów, wzmacnianie mięśni głębokich odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa. Bo tylko taki trening daje zdrowie, siłę i równowagę mięśniową.

Sesje pilates prowadzone przez ProSSto Pilates

Ćwiczenia z siostrami bliźniaczkami z ProSSto Pilates to porządna dawka wiedzy i wskazówek na temat zdrowych wzorców ruchowych. Wyznają zasadę holistycznego podejścia do ciała człowieka jako metoda uzdrawiania, budowania swojej sprawności i leczenia z bólu.

Wzmocnij kręgosłup – zdrowe plecy z pilatesem
Sesja w Studio /
Kilka słów od Agaty i Moniki
O nas /
Silne centrum z pilatesem – wzmocnij core
Sesja w Studio /

Chcesz spróbować praktyki z Agatą i Moniką?
Zapraszamy do Studio PortalYogi

Dołączam do Studia 🧘

już od 25,5 zł/mies.
i 30-dniowa gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]