Zosia Styń

 

Zosia Styń czyli Soffi  z SMU YOGA to nieustannie rozwijająca się miłośniczka świadomości i aktywności. Jej szkolenia oraz doświadczenie zebrane w wielu podróżach po Indiach, oraz w praktyce i pracy jako nauczyciel na całym świecie (m.in. Francja, Belgia, Brazylia, Tajlandia, Indie, Nepal, Indonezja) umożliwiło jej skomponowanie bardzo unikatowej formy zajęć, która ułatwi  dotarcie do swojej duszy i nawiązania świadomego połączenia między umysłem i ciałem.

Zosia uczy jak praktykować bez bólu, dociskania i stresu. Zwraca dużą uwagę na wgląd w siebie i naukę rozumienia własnych potrzeb oraz możliwości. Praktyka oparta będzie na technikach Hatha Yogi oraz Yoga Terapii.

Zosia na co dzień współtworzy studio SMU YOGA w Gdyni. Posiada certyfikaty nauczycielskie Yogi, Yoga Terapii, Yogi dla kobiet przed i po ciąży, ajurwedy oraz dyplom Advance Yoga Training  certyfikowane przez Yoga Alliance UE i USA, a nawet przez Rząd i armię Indii. Jest trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami III stopnia. Jej wykształcenie poparte tytułem magistra Akademi Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz  ponad 18-letnią praktyką w pracy z ludźmi w każdym wieku na całym świecie.