Dołączą do Internetowego Studia i weź udział w wyzwaniu!

Wyzwanie Power Brzuch – 21 Dni Na Wzmocnienie Twojego Centrum

Mocny brzuch to nie tylko dobry look w bikini :) To trzon naszego ciała, nasze centrum i podstawa. Silne mięśnie brzucha to podstawa zdrowego kręgosłupa i prawidłowej postawy ciała. Regularnie powtarzane i dobrze dobrane asany przywrócą Ci równowagę wewnętrzną oraz zewnętrzną, wzmocnią mięśnie i sprawią, że brzuch będzie wyglądał świetnie. Ba! Przecież plaże już czekają ;)
DOŁĄCZ DO STUDIA

Wyzwanie dostępne w ramach abonamentu w Internetowym Studio PortalYogi. Miesięczna opłata to tylko 29 zł

Dowiedz się więcej o wyzwaniu

Mocny brzuch to mocny kręgosłup oraz większa równowaga wewnętrzna i zewnętrzna. Ćwicząc, dotlenisz organizm, usuniesz z niego toksyny, poprawisz stan skóry i zrelaksujesz się. Nie musisz samodzielnie szukać asan i pozycji na brzuch – przygotowaliśmy dla Ciebie pełne, 21-dniowe wyzwanie, które wzmocni Twoje centrum. Ty musisz tylko stawić się na macie.

W ramach wyzwania czeka Cie 21 dni intensywnej praktyki – odpoczywać będziemy tylko jeden dzień w tygodniu! Codzienną praktykę rozpoczniesz specjalną rozgrzewką a motywacji dostarczą Ulla i nasza społeczność w specjalnej, zamkniętej grupie online. Wyzwanie zakończymy wielkim finałowym flow (którego pewnie nie udałoby Ci się zrobić pierwszego dnia, ale po trzech tygodniach zauważysz efekty!).

To wyzwanie zostało stworzone dla osób, które chcą:

 • wzmocnić brzuch i zadbać o zdrowy kręgosłup,
 • poczuć się lepiej i wyglądać lepiej,
 • wyrzeźbić brzuch,
 • poprawić równowagę w dowolnych asanach,
 • stresować się mniej, mieć energię i motywację,
 • odzyskać równowagę zewnętrzną oraz wewnętrzną,
 • wzbogacić życie intymne z partnerem 😀
 • uporać się z boczkami czy zbędnymi kilogramami.

 

Korzyści jakie osiągniesz dzięki wyzwaniu:

Wzmocnisz mięśnie brzucha i kręgosłupa.

Ciało stanie się bardziej elastyczne, a Twoja skóra jędrna.

Wyrzeźbisz brzuch. Co powiesz na kaloryfer? ;)

Nie będziesz się już więcej garbić, bo asany na brzuch kształtują prawidłową postawę.

Zrelaksujesz się i zyskasz energię do działania. Poczujesz się lepiej, spokojniej i pewniej.

Twoje życie seksualne stanie się ciekawsze - wiedziałaś, że joga i w tej dziedzinie pozytywnie namieszała? ;P

DOŁĄCZ DO STUDIA

Tylko 29 zł / mies.
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Nasi użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami z wyzwania

Mam 39 lat i jestem mamą ukochanej 9-latki. Ze sportem jestem dość intensywnie związana od ok. 5 lat. Przeszłam różne etapy, od ćwiczeć w domu poprzez siłownieę, ściankę, a nawet zumbe od czasu do czasu. Obecnie głównie bieganie i joga. Nieco ponad tydzień temu dołączyłam do Wyzwania Power Brzuch i jestem zafascynowana! Jest mi strasznie trudno i trochę muszę modyfikować, albo robić krótkie przerwy ale walczę jak mogę :) Ulla jest niesamowita i świetnie motywuje! Cieszę się, że do Was dołączyłam ❤️ W grupie siła!
Znalazłem Portal Yogi kilka takich miejsc, kiedy zacząłem szukać alternatywy dla zajęć w stacjonarnym studio, ale bardzo szybko zorientowałem się, że PortalYogi tworzą ludzie z pasją, którzy oprócz tego, że mają bardzo dużą wiedzę - potrafią wprowadzić uczestnika sesji w taki stan, że czuje się jakby był na zajęciach w pomieszczeniu razem z prowadzącą/ym. Dziękuję Twórcom PortaluYogi za to, że stworzyli takie miejsce jak to, dzięki któremu miałem również okazję wrócić do zdrowia po kontuzji kolana spowodowanej zbyt małą elastycznością mięśni :) Jestem przekonany, że zostanę z Wami na dłużej a Ciebie drogi czytelniku, zachęcam do spróbowania :)
Ostatnio usłyszałam, że jak to, że ja i joga, że mam przecież nie-jogową osobowość. A ja myślę, że właśnie z tego względu joga tak mi się podoba, bo na co dzień trudno mi się wyciszyć i uspokoić. Moim zdaniem jeśli wydaje Ci się, że joga nie jest dla Ciebie, to tym bardziej powinnaś/powinieneś spróbować.
prowadzący wyzwanie

Ulla Wilczyńska-Kalak

Certyfikowany nauczyciel jogi RYT 500 Yoga Alliance. Z wykształcenia biologmolekularny. Przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku podczas studiów podyplomowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a kontynuowała w Australii pod okiem australijskich i amerykańskich nauczycieli. Założycielka SNY (Studia Namaste Yoga), twórczyni Jogi przy Fontannie, autorka licznych projektów jogowych, m.in.: Joga Twarzy, Joga z Ullą – Vinyasa dla każdego, Power Vinyasa Joga – 21-dniowa próba sił.

W roku 2013 spełniła swoje marzenia otwierając Studio Namaste Yoga. Joga zachwyca ją nieskończenie, a poza nią moją miłością są także podróże rowerowe, krótkie i długie, bliskie i dalekie, spanie pod namiotem, kąpanie w rzece – bycie jak najbliżej natury. Troszkę biega. Najbardziej relaksuje ją mruczenie kotów.

Jej  przygoda z jogą rozpoczęła się  w 2004 roku podczas studiów podyplomowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a kontynyowała ją  w Australii, gdzie poznała wielu wyjątkowych australijskich i amerykańskich nauczycieli. Pod ich okiem doskonaliła swoje umiejętności i współpracowała jako asystent jogi

Joga jest dla niej niesamowicie fascynującą, inspirującą i niekończącą się podróżą. Podróżą wyjątkową i bardzo indywidualną, niepowtarzalną dla każdego z nas. Podróżą wychodzenia poza ograniczenia naszego umysłu w nieograniczoną przestrzeń naszego serca. Jest drogą do pełni życia, zdrowia, wewnętrznej równowagi oraz szczęścia.

POWRÓT

Co otrzymasz dołączając do Studia:

 • Dostęp do ponad 180 sesji jogi i medytacji na wszystkich poziomach zaawansowania, przez 24-godziny na dobę
 • 23 wyzwania jogowe (od 4 do 30 dni) które poprowadzą Cię przez praktykę dzień po dniu, krok po kroku
 • Gwarancję bezpiecznej praktyki – wszystkie sesje opracowane są przez wyselekcjonowanych, certyfikowanych nauczycieli jogi
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia online, gdzie na Twoje pytania odpowie nauczycielka Magda Bałdys i nasza społeczność
 • 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli uznasz, że Studio nie jest dla Ciebie – zwrócimy Ci całą zainwestowaną kwotę

30 Dni Gwarancji Satysfakcji!
Wypróbuj Nas na Spokojnie.

Zależy nam na szczęśliwych użytkownikach, którzy są zadowoleni
z praktyki w naszym Internetowym Studiu.

Dlatego jeśli w trakcie swoich pierwszych 30 dni praktyki w naszym Internetowym Studiu stwierdzisz, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, po prostu napisz do nas o tym na [email protected]. W przeciągu 48 godzin zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.

Wybierz Swój Styl i Praktykuj Bez Końca!

DOŁĄCZ DO NAS

Tylko 29 zł / mies.
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.