Portal Yogi

Joga Twarzy – Zestaw Video Do Ćwiczeń W Domu

Słyszałeś już o jodze twarzy? To na pewno wiesz, że wiele osób, w tym gwiazdy estrady, twierdzą że jest to najlepsza i w dodatku najtańsza metoda przeciwzmarszczkowa. Już dzisiaj zacznij ćwiczyć jogę twarzy w swoim domu z tym kompletem video opracowanym przez joginkę Ullę Wilczyńską-Kalak we współpracy z Portalem Yogi.

Zacznij od codziennej 10-minutowej sesjiprzeciwzmarszczkowej

Tak, tylko tyle – 10 minut codziennie rano (lub wieczorem) może już zrobić różnicę. Nie spodziewaj się jednak, że zobaczysz efekty pierwszego dnia (być może zauważysz, że Twoja skóra twarzy jest bardziej napięta) – magia naturalnych metod polega na wytrwałości i regularności.

Dodaj swoje ulubiona ćwiczenia

Gdy już będziesz ćwiczyć minimum 10 dziennie szybko zauważysz, że będziesz chcieć jeszcze więcej. Możesz wtedy dodać króciutką sesję redukującą zmarszczki:


Albo inne ćwiczenia na wybrane części twarzy. W zależności od tego w jakich częściach twarzy pojawiają się u Ciebie najsilniejsze zmarszczki możesz dodawać te mniejsze moduły ćwiczeniowe według własnego uznania. Na spróbowanie polecamy ten zestaw na mięśnie wokół oczu.

 

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.