Portal Yogi

Joga Twarzy – Zestaw Video Do Ćwiczeń W Domu

Słyszałeś już o jodze twarzy? To na pewno wiesz, że wiele osób, w tym gwiazdy estrady, twierdzą że jest to najlepsza i w dodatku najtańsza metoda przeciwzmarszczkowa. Już dzisiaj zacznij ćwiczyć jogę twarzy w swoim domu z tym kompletem video opracowanym przez joginkę Ullę Wilczyńską-Kalak we współpracy z Portalem Yogi.

Zacznij od codziennej 10-minutowej sesjiprzeciwzmarszczkowej

Tak, tylko tyle – 10 minut codziennie rano (lub wieczorem) może już zrobić różnicę. Nie spodziewaj się jednak, że zobaczysz efekty pierwszego dnia (być może zauważysz, że Twoja skóra twarzy jest bardziej napięta) – magia naturalnych metod polega na wytrwałości i regularności.

Dodaj swoje ulubiona ćwiczenia

Gdy już będziesz ćwiczyć minimum 10 dziennie szybko zauważysz, że będziesz chcieć jeszcze więcej. Możesz wtedy dodać króciutką sesję redukującą zmarszczki:


Albo inne ćwiczenia na wybrane części twarzy. W zależności od tego w jakich częściach twarzy pojawiają się u Ciebie najsilniejsze zmarszczki możesz dodawać te mniejsze moduły ćwiczeniowe według własnego uznania. Na spróbowanie polecamy ten zestaw na mięśnie wokół oczu.

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]