Magdalena Bałdys

Joga w pracy: asany kontra ASAP-y, czyli joga w świecie corpo

Jak wpływa joga na pracownika? W środowisku biznesowym panuje pełny kult umysłu, intelektu i mierzalnych efektów, w jodze natomiast widzimy kierunek odwrotny. Jak to pogodzić? Jak znaleźć work-life balance i czy joga w tym pomoże?

Joga w pracy? W dzisiejszym odcinku podcastu gości Karolina Eisentraut. Poruszymy temat work-life balance, czyli równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Utopia czy da się zrobić? Przyjrzymy się przekonaniu, że medytacja to świetne narzędzie do zwiększania produktywności i zastanowimy czy to jest słuszny kierunek.

Porozmawiamy o tym, że w środowisku biznesowym panuje pełny kult umysłu, intelektu i mierzalnych efektów oraz jak to wpływa na odbiór i korzystanie z takich narzędzi jak joga i medytacja.

Czego dowiesz się w odcinku Joga w pracy: asany vs asapy?

  1. Czy joga pomaga w pracy?
  2. Czy jest lekarstwem na korporacyjny wyścig?
  3. Jak pomaga odnaleźć spokój w coraz większych wymaganiach w środowisku pracy?
  4. Joga jako narzędzie do zwiększenia wydajności pracownika czy jako odskocznia od pędu?
  5. Czy to w porządku, by wykorzystywać jogę jako narzędzie marketingowe i “sprzedawać” nią wszystko od mebli po tabletki na ból głowy?
  6. Czy joga w pracy dla pracowników to dobry pomysł?
  7. Karo zajmuje się marketingiem w PortalYogi, po pracy uczy jogi i masuje (często także w weekendy na wyjazdach). Jest niezwykle zajętą kobietą a ostatnie 5 lat pracowała dla dużych korporacji.

 

baner zniżka zaczynam


Słuchaj PortalYogi Podcast w swojej ulubionej aplikacji

Polecamy

Podcasty, które mogą Ci się spodobać.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]