Gerard Szymański

 

Dyplomowany nauczyciel jogi metodą Iyengara stopnia Junior 2, z prawie 20 letnim stażem w nauczaniu. Na co dzień razem z żoną Małgosią Kłaniecką od prawie 10 lat prowadzi największą szkołę jogi w Katowicach: Joga życia, w której naucza stacjonarnie oraz on-line.

Regularnie doszkala się u najlepszych nauczycieli w Polsce, Indiach oraz Europie. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Joga jak sam mówi, zmieniła jego podejście do życia, wyciszyła chaos w głowie, uziemiła pragnienia i pogłębiła oddech, co w efekcie dało mu poczucie radości z życia.

Tymi wszystkimi korzyściami na co dzień dzieli się ze swoimi uczniami w szkole oraz na warsztatach wyjazdowych, które organizuje.

Prowadząc szkołę jogi Gerard, podkreśla, że najważniejsze w jej działaniu jest holistyczne podejście do praktyki, które pozwala być i wciąż na nowo stawać się sobą, oraz odkrywać pełnię swojego potencjału kładąc nacisk na współprzeżywanie i wspólnotowość.

Sesje jogi prowadzone przez Gerarda Szymańskiego

Lekcje prowadzone przez Gerarda to głównie praktyki w nurcie Iyengar Yoga. Gerard bardzo szczegółowo pokazuje jak wchodzić w poszczególne pozycje, co czyni go nauczycielem idealnym zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Fundamenty Jogi: Pozycje stojące i siady
Trikonasana - Pozycja Trójkąta /
Fundamenty Jogi: Pozycje stojące i siady
Urdhva Hastasana - Pozycja z Podniesionymi Rękami /
Fundamenty Jogi: Pozycje stojące i siady
Utthita Parsvakonasana - Pozycja Wydłużonego Boku /

Chcesz zacząć swoją jogową przygodę z Gerardem?
Zapraszamy do Internetowego Studio PortalYogi

Dołączam do Studia 🧘

tylko 29 zł/mies.
i 30-dniowa gwarancja satysfakcji albo zwrotu pieniędzy

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]