Gerard Szymański

Dyplomowany nauczyciel jogi metodą Iyengara stopnia Junior 2 z prawie 20 letnim stażem w nauczaniu. 

Na co dzień razem z żoną Małgosią Kłaniecką od prawie 10 lat prowadzi największą szkołę jogi w Katowicach: Joga życia, w której naucza stacjonarnie oraz on-line.

Regularnie doszkala się u najlepszych nauczycieli w Polsce, Indiach oraz Europie. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Joga jak sam mówi, zmieniła jego podejście do życia, wyciszyła chaos w głowie, uziemiła pragnienia i pogłębiła oddech, co w efekcie dało mu poczucie radości z życia.

Tymi wszystkimi korzyściami na co dzień dzieli się ze swoimi uczniami w szkole oraz na warsztatach wyjazdowych, które organizuje.

Prowadząc szkołę jogi Gerard, podkreśla, że najważniejsze w jej działaniu jest holistyczne podejście do praktyki, które pozwala być i wciąż na nowo stawać się sobą, oraz odkrywać pełnię swojego potencjału kładąc nacisk na współprzeżywanie i wspólnotowość.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.