Kacper Matuszewski

 

Nauczyciel Jogi , który swą praktykę opiera na wiedzy zdobytej podczas studiów na Akademi Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, dziewięcioletniej pracy jako nauczyciel tańca, pracy jako trener personalny, jak również zgłębianiu i praktykowaniu wiedzy joginistycznej na całym świecie ( Polska, Francja, Belgia, Indie, Nepal, Tajlandia, Indonezja, Sri Lanka, Brazylia).

Kacper ukończył ponad 800h różnych certyfikowanych kursów m.in.  dyplom Yoga Teacher oraz Yoga Therapy Teacher i Meditation Teacher certyfikowany przez Yoga Allianz USA & UK, IAYT USA ( International Association ofYoga Therapist), rząd Indii, wystawiony przez Paramanand Institute of Yoga Science and research w Indore, w Indiach, Advance Yoga Teacher Training, Pre/Postnatal Yoga Teacher i kurs Ayurvedy, które ukończył w Yoga Point, Nashik, Indie a których dyplomy certyfikowane są przez Rząd Indii, rząd stanu Maharasztra, Uniwersytet w Mumbaju.

W praktyce jogi widzi przede wszystkim ścieżkę szczęśliwego życia, łączącą ze sobą wszystkie aspekty i wymiary codzienności. Jest to według  niego praca nad wielowymiarowością naszego życia po przez dyscyplinę umysłu i połączenie się w jedności z otaczającą nas rzeczywistością. Kacper jest zapalonym miłośnikiem sportów extremalnych jak również obrońcą przyrody oraz aktywistą walczącym o prawa zwierząt na całym świecie.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]