Paula Radziszewska

 

Jej praktyka jogi to nieustanna nauka podejścia do świata i siebie z pełną akceptacją bycia cierpliwym i wyrozumiałym w stosunku do swojego ciała i umysłu. To odkrywanie swoich możliwości – zarówno tych fizycznych jak i mentalnych – poprzez szukanie formy ruchu której ciało i głowa potrzebują kiedy wchodzimy na matę.

Paula od 12 lat mieszka w Szkocji, gdzie od 2 lat naucza poprzez prowadzenie regularnych zajęć i warsztatów. Jest certyfikowanym przez Yoga Alliance nauczycielem Yogi Vinyasa, Yin i Acu Yin. Uczyła się pod okiem nauczycieli z Australii, Bali i Szkocji. Ukończyła również kurs “Neuroscience and Stress response to Yoga” dedykowany temu jak poprzez Jogę możemy radzić sobie ze stresem zarówno tym codziennym jak i nabytym poprzez różne traumy.

Paula pomaga przy zajęciach jogi dla osób wychodzących z uzależnień i zmagających się z zaburzeniem stresu pourazowego (PTSD). Uczy głównie Jogi Yin ukierunkowanej na filozofię medycyny chińskiej. Stara się by była to praktyka, która wniesie w życie coś więcej niż tylko ruch ciała. Wyciszenie i zadbanie o wiecznie zajęty myślami umysł i system nerwowy jest dla jej tak samo ważne – jeśli nawet nie ważniejsze!

Sesje jogi prowadzone przez Paulę Radziszewską

Lekcje prowadzone przez Paulę to głównie długie sesje Yin Jogi inspirowane filozofią medycyny chińskiej. Poza tym Paula jest autorką cyklu seji jogi na HomeOffice.

Rozluźnij Biodra – Yin Joga
Yin Joga /
Joga na home office – Praktyka na bolącą szyję
Joga Terapeutyczna /
Ulga dla nóg – Yin Joga
Yin Joga /
Dołącz do studia

Internetowe Studio PortalYogi
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]