Dołącz Do Wyzwania i Rozpocznij Regularną Praktykę Jogi.

30 Poranków z Jogą

30 SESJI W 30 DNI    Portal Yogi
Stwórz poranną rutynę, która zmieni Twoje życie! Zapoczątkuj nowy, zdrowy nawyk porannej praktyki. To 30 dni, po których przekonasz się, że joga jest naturalna jak mycie zębów a Ty masz moc zmiany swoich dni na lepsze.
Dołączam Do Wyzwania

Wyzwanie 30 Poranków z Jogą
dostępne w ramach subskrypcji do Internetowego Studio PortalYogi
Tylko 29 zł/miesiąc

Dowiedz się więcej o Wyzwaniu

„30 Poranków Z Jogą” to połączenie sesji energetyzująco-pobudzających, terapeutycznych, medytacyjnych i relaksacyjnych oraz oczyszczających. Jest to 30 dni codziennej praktyki jogi, medytacji i oddechu, a więc pracy nad sobą, która zaowocuje pięknymi porankami, dniami i piękniejszym życiem 🙂

Zajęcia to głównie energetyzująca Vinyasa, więc są idealne na poranki. W weekendy za to medytacja i pranayama pomogą Ci się zrelaksować i wyciszyć.

Sesje są odpowiednie dla wszystkich poziomów zaawansowania w praktyce jogi. 30-dniowe wyzwanie zaczynamy łagodnymi sesjami na pobudzenie, więc nic się nie martw – to się uda!

Na początek po prostu wygospodaruj 20 minut dla siebie, by zacząć dzień z lepszym nastawieniem.

Wyzwanie zawiera:

– Program 30 sesji jogi na 30 dni opracowanych przez nauczycieli PortalYogi;

– Sesje jogi od 5 do 70 minut;

– Sesje energetyzujcące – rozbudzające i pobudzające Twoją energię. Dzięki nim otworzysz swoje kanały energetyczne, podnieść poziom wibracji i zwiększ odporność na stres;

– Sesje terapuecztyczne – porpawiajace twoją postawę i przynoszące ulgę w bólach pleców

– Sesje relaksujące – doświadczysz uspokajającej i odprężającej strony jogi, wyciszysz ciało i umysł po trudach całego tygodnia

– Sesje oczyszczajace – poznasz asany które zbawiennie wpłyną na Twój układ trawienny a także pozwolą “oczyścić” umysł – to detoks ciała i duszy

– Rózne style jogi (ashtanga, vinyasa, kundalini, medytacje)

 

 

Co zyskasz biorąc udział w wyzwaniu?

Nawyk Porannej Praktyki

Energię Na Cały Dzień

Większą Siłę Woli i Skupienie

Lepsze Trawienie

Lepszy Sen

DOŁĄCZ DO STUDIA

Tylko 29 zł / mies.
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Nasi użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami z wyzwania

Mam 39 lat i jestem mamą ukochanej 9-latki. Ze sportem jestem dość intensywnie związana od ok. 5 lat. Przeszłam różne etapy, od ćwiczeć w domu poprzez siłownieę, ściankę, a nawet zumbe od czasu do czasu. Obecnie głównie bieganie i joga. Nieco ponad tydzień temu dołączyłam do Wyzwania Power Brzuch i jestem zafascynowana! Jest mi strasznie trudno i trochę muszę modyfikować, albo robić krótkie przerwy ale walczę jak mogę :) Ulla jest niesamowita i świetnie motywuje! Cieszę się, że do Was dołączyłam ❤️ W grupie siła!
Znalazłem Portal Yogi kilka takich miejsc, kiedy zacząłem szukać alternatywy dla zajęć w stacjonarnym studio, ale bardzo szybko zorientowałem się, że PortalYogi tworzą ludzie z pasją, którzy oprócz tego, że mają bardzo dużą wiedzę - potrafią wprowadzić uczestnika sesji w taki stan, że czuje się jakby był na zajęciach w pomieszczeniu razem z prowadzącą/ym. Dziękuję Twórcom PortaluYogi za to, że stworzyli takie miejsce jak to, dzięki któremu miałem również okazję wrócić do zdrowia po kontuzji kolana spowodowanej zbyt małą elastycznością mięśni :) Jestem przekonany, że zostanę z Wami na dłużej a Ciebie drogi czytelniku, zachęcam do spróbowania :)
Ostatnio usłyszałam, że jak to, że ja i joga, że mam przecież nie-jogową osobowość. A ja myślę, że właśnie z tego względu joga tak mi się podoba, bo na co dzień trudno mi się wyciszyć i uspokoić. Moim zdaniem jeśli wydaje Ci się, że joga nie jest dla Ciebie, to tym bardziej powinnaś/powinieneś spróbować.

Co otrzymujesz biorąc udział w Wyzwaniu?

  • Wyzwanie jest częścią Internetowego Studia PortalYogi. Biorąc w nim udział otrzymasz jednocześnie dostęp do ponad 180 sesji wideo jogi i medytacji na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • Studio PortalYogi to Gwarancja bezpiecznej praktyki w domowym zaciszu – wszystkie sesje opracowane są przez wyselekcjonowanych, certyfikowanych nauczycieli jogi.
  • Otrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie na Twoje pytania odpowie nauczycielka Magda Bałdys i nasza jogowa społeczność.

30 Dni Gwarancji Satysfakcji!
Wypróbuj Nas na Spokojnie.

Zależy nam na szczęśliwych użytkownikach, którzy są zadowoleni
z praktyki w naszym Internetowym Studiu.

Dlatego jeśli w trakcie swoich pierwszych 30 dni praktyki w naszym Internetowym Studiu stwierdzisz, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, po prostu napisz do nas o tym na [email protected]. W przeciągu 48 godzin zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.

Dołącz do naszego studia!

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

ABONAMENT

1 MIESIĄC

29,00zł

Pełen dostęp do wszystkich sesji i wyzwań. Płatne co miesiąc. Możesz anulować abonament w każdej chwili.