Dołącz Do Wyzwania i Rozpocznij Regularną Praktykę Jogi.

30 Poranków z Jogą

30 SESJI W 30 DNI    Portal Yogi
Stwórz poranną rutynę, która zmieni Twoje życie! Zapoczątkuj nowy, zdrowy nawyk porannej praktyki. To 30 dni, po których przekonasz się, że joga jest naturalna jak mycie zębów a Ty masz moc zmiany swoich dni na lepsze.
Dołączam Do Wyzwania

Wyzwanie 30 Poranków z Jogą
dostępne w ramach subskrypcji do Internetowego Studio PortalYogi
Tylko 29 zł/miesiąc

Dowiedz się więcej o Wyzwaniu

„30 Poranków Z Jogą” to połączenie sesji energetyzująco-pobudzających, terapeutycznych, medytacyjnych i relaksacyjnych oraz oczyszczających. Jest to 30 dni codziennej praktyki jogi, medytacji i oddechu, a więc pracy nad sobą, która zaowocuje pięknymi porankami, dniami i piękniejszym życiem 🙂

Zajęcia to głównie energetyzująca Vinyasa, więc są idealne na poranki. W weekendy za to medytacja i pranayama pomogą Ci się zrelaksować i wyciszyć.

Sesje są odpowiednie dla wszystkich poziomów zaawansowania w praktyce jogi. 30-dniowe wyzwanie zaczynamy łagodnymi sesjami na pobudzenie, więc nic się nie martw – to się uda!

Na początek po prostu wygospodaruj 20 minut dla siebie, by zacząć dzień z lepszym nastawieniem.

Wyzwanie zawiera:

– Program 30 sesji jogi na 30 dni opracowanych przez nauczycieli PortalYogi;

– Sesje jogi od 5 do 70 minut;

– Sesje energetyzujące – rozbudzające i pobudzające Twoją energię. Dzięki nim otworzysz swoje kanały energetyczne, podnieść poziom wibracji i zwiększ odporność na stres;

– Sesje terapeutyczne – poprawiajace twoją postawę i przynoszące ulgę w bólach pleców

– Sesje relaksujące – doświadczysz uspokajającej i odprężającej strony jogi, wyciszysz ciało i umysł po trudach całego tygodnia

– Sesje oczyszczajace – poznasz asany które zbawiennie wpłyną na Twój układ trawienny a także pozwolą “oczyścić” umysł – to detoks ciała i duszy

– Rózne style jogi (ashtanga, vinyasa, kundalini, medytacje)

 

 

Co zyskasz biorąc udział w wyzwaniu?

Nawyk Porannej Praktyki

Energię Na Cały Dzień

Większą Siłę Woli i Skupienie

Lepsze Trawienie

Lepszy Sen

DOŁĄCZ DO STUDIA

Tylko 29 zł / mies.
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Nasi użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami z wyzwania

Uwielbiam to wyzwanie! Gdy brałam w nim udział to był jedyny czas, gdy praktykowałam "rano". W moim przypadku to było przed 12:00 - najczęściej 10:00 (zaraz jak wstaję, mam zbyt dużo do zrobienia, dlatego jestem fanką wieczorów jogowych. Poza tym, dobrze mi się śpi po praktyce :D ). Najfajniejsza była dla mnie różnorodność sesji w wyzwaniu. Bo ja mam taki bardzo rozbiegany i ciągle pracujący umysł. On nigdy nie jest cicho. I te różnorodne sesje (czasem dłuższe, lub krótsze, raz wyciskanie potu z Ulą, czasem wyciszenie z Magdą, nawet medytacja!), sprawiały, że joga jako praktyka przedzierała się do tej mojej rozbieganej głowy jakby od tyłu i nawet nie zauważyłam jak zaczęłam się wyciszać. Uspokajać.
Polubiłam wyzwanie "30 poranków z Jogą" bo mając już swoich wybranych nauczycieli na PortalYogi z którymi najczęściej praktykowałam mogłam również poznać innych z którymi dotąd nie zasiadałam jeszcze na macie. Przyznaję się, że wczesne poranki nie są dla mnie dobrym czasem na praktykę jogi i z tego powodu zamieniałam je na wieczorki :). Sprawdziło się to idealnie. W 30 porankach każda sesja ma swój tytuł, który już na wstępie podsuwa nam krótki obraz praktyki jaką możemy wybrać dla siebie na dany poranek/ wieczorek w zależności od samopoczucia. To jest bardzo fajne, bo uczymy się słuchać tego, co podpowiadam nam organizm i zaczynamy rozumieć, że każdy z nas jest inny ze swoimi własnymi ograniczeniami. Ale najwspanialsze w 30 porankach jest to, że często odrywamy kompletnie myśli od rzeczy nieistotnych np. materialnych. Zaczynamy myśleć o praktyce, w pracy nie możemy się już doczekać aż minie dzień i zasiądziemy do kolejnej i kolejnej...I w końcu zaczynamy rozumieć, że szczęście nie polega na zdobywaniu rzeczy materialnych, lecz na właściwym usposobieniu duszy, ciała. Praktykując możemy śmiało powiedzieć, że nigdy nie będzie szczęśliwe ciało ozdobione okazałym strojem, lecz raczej ciało zdrowe i w dobrej kondycji.

Co otrzymujesz biorąc udział w Wyzwaniu?

  • Wyzwanie jest częścią Internetowego Studia PortalYogi. Biorąc w nim udział otrzymasz jednocześnie dostęp do ponad 180 sesji wideo jogi i medytacji na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • Studio PortalYogi to Gwarancja bezpiecznej praktyki w domowym zaciszu – wszystkie sesje opracowane są przez wyselekcjonowanych, certyfikowanych nauczycieli jogi.
  • Otrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie na Twoje pytania odpowie nauczycielka Magda Bałdys i nasza jogowa społeczność.

30 Dni Gwarancji Satysfakcji!
Wypróbuj Nas na Spokojnie

Zależy nam na szczęśliwych użytkownikach, którzy są zadowoleni
z praktyki w naszym Internetowym Studiu PortalYogi.

Dlatego jeśli w trakcie swoich pierwszych 30 dni praktyki stwierdzisz, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, po prostu napisz do nas o tym na [email protected].

W przeciągu 48 godzin zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.

Dołącz do naszego studia!

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

ABONAMENT

1 MIESIĄC

29,00zł

Pełen dostęp do wszystkich sesji i wyzwań. Płatne co miesiąc. Możesz anulować abonament w każdej chwili.