Obudź w sobie Jogina

7 SESJI    Magdalena Bałdys
Niezależnie od tego ile masz lat, jaką kondycję fizyczną i doświadczenie (lub jego brak) na macie… Zapraszamy Cię w odkrywczą podróż po świecie Jogi i Twoim własnym ciele. Przez 7 dni Magda Bałdys pokaże Ci, jak rozbudzić w sobie Jogina i lepiej zrozumieć swoje ciało.
DOŁĄCZ DO STUDIA

Weź udział w wyzwaniu
oraz uzyskaj dostęp do 180 sesji jogi

Dowiedz Się Więcej o Wyzwaniu

Może już nie raz słyszałeś o Jodze, ale pomyślałeś “to nie dla mnie”… Lub wręcz przeciwnie, Joga chodzi za Tobą od dawna, ale brak czasu odsuwał ją na dalszy plan?

Podświadomie czujesz, że praktyka pomoże Ci się wyciszyć i rozluźnić, a Twoje ciało byłoby wdzięczne za zdrową dawkę ruchu? Przez 7 dni, będziemy stopniowo przebudzać jego różne partie, zaczynając od stóp i idąc ku głowie. Na końcu tygodnia czeka Cię wspaniała sekwencja dla całego ciała i ducha.

Wraz z praktyką, nauczysz się obserwować siebiewyczuwać swoje ciało. Jest to niesamowicie ważna umiejętność, bo pomoże Ci m.in. zlokalizować, gdzie kumulujesz stres i napięcie — a asany pomogą Ci je rozładować. Zaczniesz lepiej rozumieć siebie i lepiej o siebie dbać. A kto z nas tego nie potrzebuje?

Dla kogo jest to wyzwanie?

Wyzwanie idealne dla początkujących i średniozaawansowanych. W ciągu 7 dni, każda sesja skupia się na innym obszarze ciała.

 

Co zyskasz biorąc udział w wyzwaniu:

Nauczysz się obserwować siebie

Nauczysz się lepiej wyczuwać swoje ciało

Rozładujesz stres i napięcie

Lepiej zrozumiesz siebie

DOŁĄCZ DO STUDIA

Tylko 29 zł / mies.
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

prowadzący wyzwanie

Magdalena Bałdys

Magda jest Nauczycielką Prowadzącą w naszej społeczności Internetowego Studia PortalYogi. Odpowiada na jogowe pytania, podpowiada jak ćwiczyć bezpiecznie i utrzymać motywację. Joginka, certyfikowany instruktor Hatha Jogi, naucza również w duchu Ashtanga Vinyasa i Vinysa Krama (tych technik zgłębia w Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej, gdzie do niedawna uczyła).

Przede wszystkim wieloletni praktyk, ale nie liczy dokładnie stażu, ponieważ uważa, że najważniejsze to stale pojawiać się na macie i doświadczać! Pierwotnie joga była dla niej narzędziem do rehabilitacji wrodzonej wady biodra i metodą na utrzymanie świetnej kondycji.

Dopiero później bardziej świadoma, ukierunkowana praktyka pojawiła się w jej życiu z wewnętrzej potrzeby – pomaga zrównoważyć ciemne strony charakteru, uczy dostrzegać i pokonywać swoje słabości oraz panować nad emocjami.

POWRÓT

Co otrzymasz dołączając do Studia:

 • Dostęp do ponad 200 sesji jogi i medytacji na wszystkich poziomach zaawansowania, bez ograniczeń i reklam
 • Prawie 30 jogowych wyzwań (od 4 do 30 dni), które poprowadzą Cię przez praktykę dzień po dniu, krok po kroku
 • Gwarancję bezpiecznej praktyki – wszystkie sesje opracowane są przez wyselekcjonowanych, certyfikowanych nauczycieli jogi
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia online, gdzie na Twoje pytania odpowie nauczycielka Magda Bałdys i nasza społeczność
 • 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli uznasz, że Studio nie jest dla Ciebie – zwrócimy Ci całą zainwestowaną kwotę

Co możesz zrobić dzięki członkostwu w Internetowym Studio PortalYogi?

Zbudować swoją indywidualną, regularną praktykę jogi

Odzyskać i wzmocnić swoją równowagę życiową

Pozbyć się bólu i napięć w ciele oraz zbudować zdrowe nawyki

Wzmocnić swoje ciało i elastyczność, polepszyć kondycję

Wypróbować różne style jogi i wybrać ten, którego akurat potrzebujesz

Poznać nowych nauczycieli i wybrać swoich ulubionych

Rozpocząć praktykę medytacji i uważności. Opanować stres

Dołączam do Studia

Od 23 zł/ miesiąc
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

16.099 członków

Nie ma porównania z darmowymi filmikami z jogą z youtube. Masz porządną sesję jogi, z profesjonalnym nauczycielem (sympatyczni ludzie, bardzo spoko tłumaczą – czujesz się jak na normalnych zajęciach w studio), na wybranym poziomie trudności.
Koleżanka poleciła mi PortalYogi ponieważ od roku jestem mamą i nie mam czasu chodzić na zajęcia w Studiu. Dzięki wam mogę ćwiczyć jogę nie wychodząc z domu i w wybranym przez siebie momencie.
Ostatnio usłyszałam, że jak to, że ja i joga, że mam przecież nie-jogową osobowość. A ja myślę, że właśnie z tego względu joga tak mi się podoba, bo na co dzień trudno mi się wyciszyć i uspokoić. Moim zdaniem jeśli wydaje Ci się, że joga nie jest dla Ciebie, to tym bardziej powinnaś/powinieneś spróbować.
Fajne sesje , dużo informacji. No i Nauczyciele - rewelacja :) <3 Super pomysł :) :) Jestem szczęśliwa , że jestem z Wami. Portal jest super :)
Świetnie! Aż się nie chce opuszczać maty! W szczególności przy Vinyasie z Ullą! Plus mega przydatne rady Gosi, Basi i Adama. Dzięki! ❤
Dziękuję za Studio Internetowe! Jestem z Wami od początku. Właśnie tego potrzebowałam! Zaczynam z Wami każdy dzień!

30 Dni Gwarancji Satysfakcji!
Wypróbuj Nas na Spokojnie

Zależy nam na szczęśliwych użytkownikach, którzy są zadowoleni
z praktyki w naszym Internetowym Studiu PortalYogi.

Dlatego jeśli w trakcie swoich pierwszych 30 dni praktyki stwierdzisz, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, po prostu napisz do nas o tym na [email protected].

W przeciągu 48 godzin zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.

Dlaczego Internetowe Studio PortalYogi
jest rozwiązaniem dla Ciebie?

Joga w domu dla każdego. Praktykuj ją na własnych warunkach. Przestań odwlekać i po prostu zacznij. To banalnie proste, bo potrzebujesz jedynie Internetu.

 • Ponad 180 sesji jogi dopasowanych do Twoich potrzeb
 • Praktykujesz pod okiem 16 starannie wybranych, certyfikowanych joginów
 • Nie musisz błądzić po Internecie w poszukiwaniu wartościowych treści,
 • Nielimitowany dostęp dla Ciebie zawsze i wszędzie.
 • Prywatne konsultacje. Odpowiedzi na pytania zyskasz w zamkniętej grupie online
 • Style jogi, które lubisz: Joga dla początkujących, dla zaawansowanych, dynamiczna, spokojna,
Dołącz do studia

Tylko 29 zł / mies.
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.