Dołącz Do Wyzwania i Rozpocznij Regularną Praktykę Jogi

Stanie na Rękach

14 SESJI W 14 DNI    Magdalena Bałdys
Aby stanąć na rękach, musisz konsekwentnie pokonać strach i regularnie praktykować, by osiągnąć balans i wytrzymałość! Potrzebujesz do tego dobrze zaplanowanej drogi. 14-dniowe Wyzwanie Stanie na Rękach to podróż do przełamania strachu i budowanie nawyku, by cały świat postawić dosłownie –do góry nogami.
Dołączam Do Wyzwania

Weź udział w wyzwaniu Stanie na Rękach
oraz uzyskaj dostęp do 300 sesji jogi

Dowiedz się więcej o Wyzwaniu

Droga do stania na rękach jest procesem, który potrafi zająć nawet kilka miesięcy.

14-dniowa ścieżka, którą przygotowała dla Ciebie joginka Magdalena Bałdys, wskazuje,  jak pracować nad siłą, równowagą i poszczególnymi asanami, by krok po kroku osiągnąć pogłębioną świadomość swojego ciała, zaufanie do samego siebie oraz – w końcu – stanąć na rękach.

Co ważne, ma niesamowite zalety dla naszej postawy, równowagi, siły i elastyczności. Stanie do góry nogami powoduje przepływ krwi do głowy, dając odnowioną energię oraz poczucie spokoju. W wyzwaniu popracujesz nad ramionami, nadgarstkami, obręczą barkową, brzuchem, nogami i pośladkami.

Wyzwanie zawiera:

 

14 dni praktyki wzmacniającej Twoje ciało 

– krótkie sesje wzmacniające poszczególne partie ciała (10 minutowe)

– długie flow (zaczniesz od 20 minut i skończysz na 60) doprowadzające cię do Adho Mukha Vrksasana, pozycji Stania na rękach

wsparcie tajnej grupy na FB

– codzienne motywujące i inspirujące wiadomości w Twojej skrzynce mailowej

Zbudowanie zaufania do siebie

Większa świadomość ciała

Wzmocnienie wytrzymałości

Balans ciała i ducha

Większa energia

DOŁĄCZ DO STUDIA

Od 34 zł / mies.
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

prowadzący wyzwanie

Magdalena Bałdys

 

Magda jest Nauczycielką Prowadzącą w naszej społeczności Internetowego Studia PortalYogi. Odpowiada na jogowe pytania, podpowiada jak ćwiczyć bezpiecznie i utrzymać motywację. Joginka, certyfikowany instruktor Hatha Jogi, naucza również w duchu Ashtanga Vinyasa i Vinysa Krama (tych technik zgłębia w Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej, gdzie do niedawna uczyła).

Przede wszystkim wieloletni praktyk, ale nie liczy dokładnie stażu, ponieważ uważa, że najważniejsze to stale pojawiać się na macie i doświadczać! Pierwotnie joga była dla niej narzędziem do rehabilitacji wrodzonej wady biodra i metodą na utrzymanie świetnej kondycji.

Dopiero później bardziej świadoma, ukierunkowana praktyka pojawiła się w jej życiu z wewnętrznej potrzeby – pomaga zrównoważyć ciemne strony charakteru, uczy dostrzegać i pokonywać swoje słabości oraz panować nad emocjami.

 

Nasi użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami ze Studiem

Nie ma porównania z darmowymi filmikami z jogą z youtube. Masz porządną sesję jogi, z profesjonalnym nauczycielem (sympatyczni ludzie, bardzo spoko tłumaczą – czujesz się jak na normalnych zajęciach w studio), na wybranym poziomie trudności.
Koleżanka poleciła mi PortalYogi ponieważ od roku jestem mamą i nie mam czasu chodzić na zajęcia w Studiu. Dzięki wam mogę ćwiczyć jogę nie wychodząc z domu i w wybranym przez siebie momencie.
Dziękuję za Studio Internetowe! Jestem z Wami od początku. Właśnie tego potrzebowałam! Zaczynam z Wami każdy dzień!

Co otrzymujesz biorąc udział w Wyzwaniu?

  • Wyzwanie jest częścią Internetowego Studia PortalYogi. Biorąc w nim udział otrzymasz jednocześnie dostęp do ponad 180 sesji wideo jogi i medytacji na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • Studio PortalYogi to Gwarancja bezpiecznej praktyki w domowym zaciszu – wszystkie sesje opracowane są przez wyselekcjonowanych, certyfikowanych nauczycieli jogi.
  • Otrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie na Twoje pytania odpowie nauczycielka Magda Bałdys i nasza jogowa społeczność.

30 Dni Gwarancji Satysfakcji!
Wypróbuj Nas na Spokojnie

Zależy nam na szczęśliwych użytkownikach, którzy są zadowoleni
z praktyki w naszym Internetowym Studiu PortalYogi.

Dlatego jeśli w trakcie swoich pierwszych 30 dni praktyki stwierdzisz, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, po prostu napisz do nas o tym na [email protected].

W przeciągu 48 godzin zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]