Portal Yogi

4 Powody, Dla Których Warto Ćwiczyć Acro Yogę

Zastanawiałeś się może, po co ćwiczyć Acro Yogę?
Najważniejszym skutkiem praktyki jest to, że po sesji będziesz czuć się lepiej W swoim ciele i ZE swoim ciałem.
To fascynujące: z jednej strony głębiej je zaakceptujesz, z drugiej nabierzesz do niego zdrowego dystansu.
To właśnie dzięki pracy w grupie i w parach ta akceptacja i zdrowy dystans do swoich słabości mogą zaistnieć.
Dzięki fizycznemu wsparciu, które dają sobie ćwiczący, pojawia się poczucie wzajemnego, zdrowego zaufania i naturalnej otwartości.
Pojawia się przepływ energii, poprawiający wszystkim samopoczucie i dodający siły na wiele kolejnych dni, czasami nawet tygodni. A na poziomie fizycznym – oprócz samego faktu, iż jest to wysiłek wzmacniający
i oczyszczający ciało – praktyka działa nadzwyczaj odprężająco i pozwala na uwolnienie napięć, w szczególności kręgosłupa.
Jeśli i Ty chciałbyś tego spróbować- bez jakiegokolwiek wcześniejszego
doświadczenia- teraz będziesz mieć wyjątkową okazję.Dołącz do nas 29 marca na warsztatach w Krakowie. Więcej informacji znajdziesz tutaj >>

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.