Portal Yogi

Joga się liczy! Weź udział w badaniu na temat jogi w Polsce

Z roku na rok coraz więcej osób ćwiczy w Polsce jogę. My, nasi znajomi, ich znajomi…  Jakie korzyści z praktyki odczuwamy? Czym jest dla nas joga? Co myślą o jodze osoby, które nigdy jej nie ćwiczyły?
Poznajmy razem odpowiedzi na te i inne pytania.
Weź udział w badaniu:  www.badaniejogi.pl
Wypełnij online krótką ankietę (zajmie Ci to tylko 5 minut) i zaproś do niej Twoich znajomych, rodzinę – także osoby nie ćwiczące. Badanie jest anonimowe.
Uzyskane wyniki posłużą do scharakteryzowania i opisania zjawiska jogi i osób ją praktykujących, zostaną opublikowane na portalu Bosonamacie.pl
Organizatorem badania jest portal Bosonamacie.pl, a Partnerami są: Porozumienie Szkół Jogi, Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce, magazyny: Joga oraz Yoga&Ayurveda, portal joga-abc.pl oraz PortalYogi.pl.
Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Indii w Polsce Ajay Bisaria objął badanie honorowym patronatem.
Kontakt do organizatora: [email protected]

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.