Portal Yogi

Ćwicz Jogę W… Parku! (Video)

Dlaczego tak bardzo zachęcamy was do praktyki jogi na świeżym powietrzu – w parku, w lesie, nad jeziorem czy na plaży? Po pierwsze to cudowna szansa na połączenie się z naturą i energią przyrody. Po drugie – to intensywne dotlenianie organizmu. Po trzecie – to sposób na praktykę z rodziną i bliskimi – podczas pikniku, wakacji – koniec z dylematem i zbędnymi wyborami – można mieć i jedno i drugie 😉
Aby was troszeczkę zmotywować dzisiaj polecamy trzy króciutkie i piękne filmiki z jogi na świeżym powietrzu. Kto raz spróbuje – nie pożałuje!

Poznajcie Gosię – już za moment będziecie mogli praktykować z nią i z Basią w Biorezydencji!


A oto i Zoe, która wraz z jednym z naszych ulubionych reżyserów nakręciła krótkie parkowe video w Atenach 🙂


Video z sesji 108 Powitań Słońca podczas Jogi przy Fontannie w Poznaniu (tak, tak! w tym roku też tam będziemy! START już 21 czerwca!)


Kto zabiera matę do parku?

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.