Małgorzata Kobus-Kwiatkowska

Bakasana Bez Tajemnic (Video)

Bakasana czyli Pozycja Kruka tylko na pozór wydaje się być asaną zaawansowaną. Odpowiednia technika wejścia w pozycje, zagwarantuje jej prawidłowe wykonanie. Zapraszam do oglądania – pokażę Ci jak to zrobić, w dodatku bezpiecznie i pewnie!


Czy ten film był dla Ciebie przydatny? Czy masz jakieś uwagi? Pisz w komentarzu!


Autorką jest Małgorzata Kobus.
Jest fizjoterapeutką oraz instruktorką Jogi. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, gdzie zgłębiała swoją wiedzę m.in. z anatomii, fizjologii i biomechaniki tak ważną w procesie nauki asan. Ogromną satysfakcje daje jej łączenie wiedzy fizjoterapeuty z prowadzeniem zajęć Jogi. Od niedawna prowadzi nowy projekt „Anatomia Jogi – świadoma praca z własnym ciałem” w ramach którego chce uczyć, jak można samemu pomóc sobie podczas praktyki Jogi. Wiedza którą się dzieli nie jest suchą anatomią, ale pasjonującą dziedziną poznawania ludzkiego ciała.
Twierdzi, że jodze zawdzięcza wszystko. Pasję, radość życia, zdrowie i wspaniałego męża. Kiedy cofa się wspomnieniami dzieli swoje życie na „jeszcze nie praktykowałam” i „już praktykowałam”. Odkąd całkowicie oddała się Jodze wszystko w jej życiu zaczęło się układać. Jest szczęśliwa będąc tu i teraz.

Małgorzata Kobus-Kwiatkowska

Z wykształcenia magister fizjoterapii. W 2013 roku ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie broniła pracy magisterskiej pt. „Analiza zmian ruchomości w obrębie kręgosłupa i stawów biodrowych kobiet i mężczyzn praktykujących Ashtanga Vinyasa Jogę”.

Wiedzę z anatomii, fizjologii i biomechaniki zdobytą na studiach połączyła z jej największą pasją, którą jest joga.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.