Joga czy nie-joga? (Video)

Video dość kontrowersyjne więc jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Joginka Nikki Ortiz prezentuje flow, który dla wielu zdaje się mieć więcej wspólnego z gimnastyką artystyczną (erotyczną?) niż jogą. A jednak…

…z drugiej strony kwestionuje wygodne (i modne) jogowe ubrania, super maty do jogi czy eleganckie studia – czyli całą jogową modę i mainstream. Ortiz zabrała praktykę ze sobą „gdziekolwiek” czyli w serce trochę alternatywnej dzielnicy Bushwick w Nowym Jorku a swój flow . Sztuka czy nie-sztuka, joga czy nie-joga i w ogóle – komu to oceniać?

Czekamy na Wasze komentarze!O autorze

Joanna Grudzińska
Joanna jest związana z Portalem Yogi od 2014 roku. Najpierw był marketing, dopiero później joga. I choć ta miłość jest jeszcze bardzo młoda, to poranki bez Powitania Słońca stały się dla niej niepełne, jakieś dziwnie mniej udane.

Od kilku lat mieszka w Azji - dotychczas korzenie zapuszczała już w Indonezji, Singapurze i Malezji. Kocha podróże, szczególnie te z aparatem w ręce oraz kawę. Jej ulubione ziarna pochodzą z Etiopii i Kenii, choć kraje te nadal pozostają na liście marzeń.

Inne artykuły tego autora