Joanna Grudzińska

Joga czy nie-joga? (Video)

Video dość kontrowersyjne więc jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Joginka Nikki Ortiz prezentuje flow, który dla wielu zdaje się mieć więcej wspólnego z gimnastyką artystyczną (erotyczną?) niż jogą. A jednak…
…z drugiej strony kwestionuje wygodne (i modne) jogowe ubrania, super maty do jogi czy eleganckie studia – czyli całą jogową modę i mainstream. Ortiz zabrała praktykę ze sobą „gdziekolwiek” czyli w serce trochę alternatywnej dzielnicy Bushwick w Nowym Jorku a swój flow . Sztuka czy nie-sztuka, joga czy nie-joga i w ogóle – komu to oceniać?
Czekamy na Wasze komentarze!

Joanna Grudzińska

Joanna jest związana z Portalem Yogi od 2014 roku. Najpierw był marketing, dopiero później joga. I choć ta miłość jest jeszcze bardzo młoda, to poranki bez Powitania Słońca stały się dla niej niepełne, jakieś dziwnie mniej udane.

Od kilku lat mieszka w Azji – dotychczas korzenie zapuszczała już w Indonezji, Singapurze i Malezji. Kocha podróże, szczególnie te z aparatem w ręce oraz kawę. Jej ulubione ziarna pochodzą z Etiopii i Kenii, choć kraje te nadal pozostają na liście marzeń.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.